Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ploter OKI z oferty Amagraf na RemaDays

Ploter OKI z oferty Amagraf na RemaDays

Premierowy pokaz systemu wielkoformatowego z oferty firmy Amagraf - OKI ColorPainter E64s – przyciągnął na jej stoisko liczne grono osób odwiedzających. Wystawa odbywała się w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

„Cieszy nas bardzo, że odwiedzający nasze stoisko goście zareagowali na premierowy pokaz plotera OKI ColorPainter E64s bardzo pozytywnie. Urządzenie jest najnowszym w rodzinie OKI, korzystającym ze sprawdzonych tuszy SX o wysokiej lepkości. To innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Tym bardziej cieszy fakt, że wielu gości zadawało bardzo precyzyjne pytania na jego temat, a wydruki ich wręcz zachwycały. Wielu z nich już na targach rozpoczęło z nami rozmowy handlowe, dotyczące zakupu tego plotera dla swoich potrzeb, dlatego tegoroczne targi RemaDays możemy zaliczyć do bardzo udanych” – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

Uwagę odwiedzających stoisko firmy zwracały przede wszystkim bardzo wysokiej jakości wydruki. Można je było obejrzeć podczas wszystkich dni targowych, podobnie jak ocenić możliwości plotera w niemal nieustannej pracy. Wysoką jakość, jak podaje producent, zapewnia tu zastosowanie wielu rozmiarów kropli - nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Ploter oferuje ograniczenia przestojów w pracy i zapewnia ciągłość produkcji, m.in. dzięki podwyższonej wytrzymałości przemysłowych głowic o wysokiej częstotliwości, w jakie został wyposażony. „Zagwarantowanie bezpieczeństwa produkcji poligraficznej czy reklamowej to priorytet dla wielu firm, zwłaszcza tych nieco mniejszych. Oferowany przez nas nowy ploter OKI zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, a to również ważny aspekt rozmów jakie przeprowadzaliśmy na targach nie tylko w kontekście samego urządzenia, ale także jego dostawcy” – podkreśla Piotr Alwingier.

Wraz z ploterem dostarczane jest oprogramowanie sterujące – CPManager – które można obsługiwać za pomocą komputera oraz zintegrować z urządzeniem mobilnym także za pomocą Twittera, co jest z kolei odpowiedzią dostawcy urządzenia na potrzeby współczesnych użytkowników coraz częściej korzystających m.in. z mediów społecznościowych i innych narzędzi online. Warto podkreślić, że – jak podaje dostawca - w cenie ploterów OKI ColorPainter dodane jest oprogramowanie RIP Onyx z Cut Server.
Oprócz premierowego, „hitowego” rozwiązania OKI, firma Amagraf prezentowała - granicząc ze stoiskiem Duplo, którego to producenta jest przedstawicielem - także system Docucutter oraz urządzenia broszurujące Duplo, sztance rotacyjne a także systemy druku cyfrowego Develop.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.