Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pożegnanie lata we Wrocławiu

Pożegnanie lata we Wrocławiu

Firma LFP Industrial Solutions organizuje w swoim Centrum Demonstracyjnym we Wrocławiu dzień otwarty w dn. 13–15 września. Podczas wydarzenia prezentowane będą rozwiązania technologiczne z oferty dystrybutora, w tym przede wszystkim maszyny marek Vanguard oraz Elitron. Nie zabraknie także atrakcyjnych niespodzianek dla gości.

Jak zapowiada organizator, trzydniowe spotkanie będzie stanowiło okazję nie tylko do przetestowania urządzeń marki Vanguard (flagowy model VK300D-HS, oferujący dużą szybkość pracy i wysoką jakość druku oraz wszechstronność w zakresie pracy na różnorodnych podłożach) i Elitron (zautomatyzowane urządzenie Elitron Kombo SD+31.20, które umożliwia cięcie, bigowanie i frezowanie, obsługuje szeroki zakres materiałów, dzięki czemu sprawdza się w wielu segmentach poligrafii), lecz także zapoznania się z wizją LFP Industrial Solutions, możliwościami firmy oraz oferowanym szerokim wsparciem klienta.

W trakcie dni otwartych będzie także możliwość zapoznania się z bogatymi możliwościami ekosystemu Durst Software (osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie spotkania).

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na wyjątkowe rabaty oraz upominki. Na zakończenie organizator przygotowuje barbecue w prawdziwie amerykańskim stylu.

Aby wziąć udział w Open House, należy zarejestrować się poprzez link dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.