Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Premiera plotera OKI na Warsaw RemaDays

Premiera plotera OKI na Warsaw RemaDays

W dniach 15-17 lutego w podwarszawskim Nadarzynie odbywają się jedne z największych w naszym regionie targów branży poligraficznej – Warsaw RemaDays. W Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii weźmie udział ponad 750 wystawców z 20 różnych krajów oraz 20 tys. zwiedzających prawie 50-ciu narodowości.

Na najważniejszym wydarzeniu w branży nie może zabraknąć sprzętu OKI. Podczas targów zaprezentowane zostaną maszyny producenta skierowane do branży graphic arts. Odwiedzający będą mogli na własne oczy przekonać się o możliwościach i funkcjach wielkoformatowych ploterów ekosolwentowych oraz drukarek wykorzystujących innowacyjne tonery – białe, neonowe i przezroczyste.
Podczas targów swoją premierę będzie miał najnowszy ploter eko-solwentowy producenta – ColorPainter E-64s. Najmniejszy członek rodziny ploterów OKI, który drukuje na mediach o szerokości 64 cali (ponad 1,6m), z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższej klasy modeli pomimo niższej ceny. Wykorzystuje ekologiczną linię bezwonnych tuszy SX.

Plotery będzie można oglądać na trzech stoiskach partnerskich:
1. Stoisko W10 – Cloud Digital – premierowy ploter ColorPainter E-64s oraz ploter ColorPainter M-64s LCIS;
2. Stoisko W12 – Jetpol.pl – premierowy ploter ColorPainter E-64s oraz ploter ColorPainter M-64s w wersii 7-kolorowej;
3. Stoisko U12A – Amagraf – premierowy ploter ColorPainter E-64s.

Na targach będzie można również przyjrzeć się maszynom wykorzystującym nowatorską technologię białego tonera oraz tonerów neonowych do nadruku na tekstyliach i innych podłożach z wykorzystaniem procesu termotransferu:
1. Stoisko Y32 – Ekstreme Wojciech Królik – drukarki Pro6410NWT z neonowym tonerem oraz Pro7411WT i Pro9420WT z tonerem białym;
2. Stoisko Y15 – Forever GMBH – drukarki Pro6410NWT z neonowym tonerem, Pro7411WT z tonerem białym oraz najmniejszą na rynku kolorową drukarkę formatu A3 CMYK – C843dn;
3. Stoisko U13 – Alma Trend – stoisko zaprojektowane w trochę innej konwencji, bez prezentacji urządzeń, za to z mocną ekspozycją aplikacji i możliwości, jakie daje zastosowanie tonera białego i tonerów neonowych.

Trzecią grupą urządzeń OKI obecną na Rema Days są urządzenia do zastosowań graficznych i produkcji niskonakładowej. Drukarki wykorzystujące oprócz standardowych tonerów CMYK, dodatkowy, piąty kolor dają punktom usługowym i drukarniom niespotykane dotąd możliwości tworzenia atrakcyjnie wyglądających materiałów:
1. Stoisko Y4 – Zakłady Artystyczne Art – drukarka Pro9541 z dodatkowym błyszczącym lub białym tonerem oraz drukarka Pro9542 z dodatkowych tonerem białym, drukowanym jako pierwszy (możliwość nadruku białego podkładu i obrazu przy jednym przejściu nośnika).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.