Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Premierowe prezentacje podczas dni otwartych w Opolu

Premierowe prezentacje podczas dni otwartych w Opolu

Firmy Atrium Centrum Ploterowe oraz Ikonos w dn. 24 i 25 lutego br. organizują w swoim nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać możliwości i przetestować liczne urządzenia z oferty firmy – dostępne będą m.in. plotery LED/UV Mutoh i Artemis, plotery do gadżetów Mutoh (modele XpertJet 661UF i XpertJet 461UF), nowe plotery żywiczne Mutoh (modele XpertJet 1341SR Pro i XpertJet 1641SR Pro), najnowsze rozwiązania Mutoh DTF do druku na tekstyliach, plotery solwentowe i lasery marki Artemis, a także rozwiązania marek Summa i Neolt oraz liczne podłoża do druku wielkoformatowego pochodzące z fabryki Ikonos, w tym nowości.

Wśród nowości prezentowanych podczas wydarzenia w Opolu warto zwrócić uwagę na rozwiązanie DTF do druku na tekstyliach – DTF Mutoh 628 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku. Jest to produkcyjny zestaw przeznaczony do dużych nakładów. Urządzenie drukuje na wielu różnych materiałach tekstylnych metodą druku pośredniego DTF.

Innym interesującym rozwiązaniem niedawno wprowadzonym do oferty firmy Atrium są nowe plotery żywiczne od Mutoh – modele XpertJet 1341SR Pro i XpertJet 1641SR Pro. Obie maszyny wyposażono w nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli piezo, które oferują – jak zapewnia dystrybutor – najwyższą w swojej klasie dokładność druku.

Ponadto podczas dni otwartych prezentowane będą:
- nowe w ofercie Ikonos folie ploterowe Profiflex Color;
- aplikacje folii flex i flock;
- nowe w ofercie Ikonos tekstylia z linii Ikonos Home Decor, obejmujące szeroki wachlarz tkanin do druku sublimacyjnego bezpośredniego i transferowego, które świetnie sprawdzają się jako materiały dekoracyjne i elementy wykończenia wnętrz;
- aplikacje wydruków z drukarki DTF;
- specjalistyczna, biała folia polimerowa Brick Stick, przeznaczona do zadruku w technologii eko/UV/lateks; folia ta może być aplikowana na trudnych, chropowatych, słabo przygotowanych powierzchniach (np. ścianach ze strukturą); zaplanowano także warsztaty z aplikacji tego materiału.

Podczas dni otwartych w opolskim centrum specjaliści nie tylko zaprezentują wymienione maszyny i materiały, ale również doradzą zainteresowanym, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w prowadzonej lub planowanej działalności.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.