Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Premierowe prezentacje podczas dni otwartych w Opolu

Premierowe prezentacje podczas dni otwartych w Opolu

Firmy Atrium Centrum Ploterowe oraz Ikonos w dn. 24 i 25 lutego br. organizują w swoim nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać możliwości i przetestować liczne urządzenia z oferty firmy – dostępne będą m.in. plotery LED/UV Mutoh i Artemis, plotery do gadżetów Mutoh (modele XpertJet 661UF i XpertJet 461UF), nowe plotery żywiczne Mutoh (modele XpertJet 1341SR Pro i XpertJet 1641SR Pro), najnowsze rozwiązania Mutoh DTF do druku na tekstyliach, plotery solwentowe i lasery marki Artemis, a także rozwiązania marek Summa i Neolt oraz liczne podłoża do druku wielkoformatowego pochodzące z fabryki Ikonos, w tym nowości.

Wśród nowości prezentowanych podczas wydarzenia w Opolu warto zwrócić uwagę na rozwiązanie DTF do druku na tekstyliach – DTF Mutoh 628 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku. Jest to produkcyjny zestaw przeznaczony do dużych nakładów. Urządzenie drukuje na wielu różnych materiałach tekstylnych metodą druku pośredniego DTF.

Innym interesującym rozwiązaniem niedawno wprowadzonym do oferty firmy Atrium są nowe plotery żywiczne od Mutoh – modele XpertJet 1341SR Pro i XpertJet 1641SR Pro. Obie maszyny wyposażono w nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli piezo, które oferują – jak zapewnia dystrybutor – najwyższą w swojej klasie dokładność druku.

Ponadto podczas dni otwartych prezentowane będą:
- nowe w ofercie Ikonos folie ploterowe Profiflex Color;
- aplikacje folii flex i flock;
- nowe w ofercie Ikonos tekstylia z linii Ikonos Home Decor, obejmujące szeroki wachlarz tkanin do druku sublimacyjnego bezpośredniego i transferowego, które świetnie sprawdzają się jako materiały dekoracyjne i elementy wykończenia wnętrz;
- aplikacje wydruków z drukarki DTF;
- specjalistyczna, biała folia polimerowa Brick Stick, przeznaczona do zadruku w technologii eko/UV/lateks; folia ta może być aplikowana na trudnych, chropowatych, słabo przygotowanych powierzchniach (np. ścianach ze strukturą); zaplanowano także warsztaty z aplikacji tego materiału.

Podczas dni otwartych w opolskim centrum specjaliści nie tylko zaprezentują wymienione maszyny i materiały, ale również doradzą zainteresowanym, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w prowadzonej lub planowanej działalności.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.