Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ricoh Polska poszerza ofertę do druku produkcyjnego o cyfrowe systemy na papier ciągły

Ricoh Polska poszerza ofertę do druku produkcyjnego o cyfrowe systemy na papier ciągły

Ricoh Polska wprowadza do swojej oferty systemy cyfrowego druku produkcyjnego na papier ciągły – InfoPrint 4100 oraz InfoPrint 5000. Systemy InfoPrint umożliwią firmie Ricoh Polska oferowanie jeszcze szerszego zakresu usług i zaawansowanych technicznie rozwiązań oraz pełnej gamy produktów do druku produkcyjnego. Wprowadzenie produktów marki InfoPrint jest kluczowym krokiem w budowie oferty Ricoh Production Printing w Polsce.

Drukarki z linii InfoPrint 4100 to popularne w Polsce i sprawdzone przy największych obciążeniach systemy cyfrowego druku transakcyjnego. Oferują one jedne z największych prędkości na rynku druku elektrofotograficznego. Wprowadzone do oferty w 2011 roku, drukarki z serii T oferują szereg konfiguracji i układów (simpleks, dupleks, liniowy, U oraz L). Obsługują one szeroką gamę papierów, w tym papiery specjalne, powlekane oraz lakierowane punktowo.
Linia InfoPrint 5000 to drukarki atramentowe na papier ciągły, oferujące druk kolorowy i monochromatyczny oraz rozwiązania druku MICR w wielu prędkościach.
Systemy InfoPrint 5000 są oparte na tej samej technologii, ale przygotowane do szerokiej gamy zastosowań i zróżnicowanych nakładów. Wszystkie dostarczają niezwykle wysoką jakość zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność i oszczędność energii. W urządzeniach można stosować różne atramenty (pigmentowe i żywiczne). Urządzenia wspierają wiele strumieni danych w tym AFP, Postscript i PDF.
InfoPrint 5000 GP (General Purpose) to rozwiązanie dla średnich nakładów dla różnorodnych środowisk druku, które pracując w ostrym reżimie czasowym wymagają obsługi różnorodnych mediów i wysokiej jakości koloru.
Wprowadzony w grudniu 2011 InfoPrint 5000 VP (Volume Platform) jest przeznaczony do wysokonakładowych druków transakcyjnych, wktórych przypadku terminowość jest wymaganiem krytycznym.
Modele VP są wyposażone w szereg funkcji ułatwiających pracę operatorów i maksymalizujących wydajność – m.in. w wysokiej pojemności wewnętrzny system dostarczania atramentu, który minimalizuje potrzebę interwencji ze strony operatora.
Możliwość zwiększania prędkości druku poprzez rozbudowę urządzenia u klienta pozwala na dostosowanie wydajności do rozwoju biznesu. VP oferując wysoką prędkość, do 220 metrów na minutę (2964 obrazów A4 w trybie dupleks), umożliwia firmom czerpanie korzyści z wysokowydajnego kolorowego druku cyfrowego.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez najbliższe trzy lata prezesem stowarzyszenia FESPA będzie Christophe Aussenac. Nominację ogłoszono podczas zakończonych niedawno targów Fespa w Amsterdamie (12–15 października 2021 r.). Christophe od 2017 r. był wiceprezesem organizacji i w tej roli wspierał ustępującego ze stanowiska prezesa Christiana Duyckaertsa, który został mianowany ambasadorem FESPA w Azji, a także powraca do ogólnych obowiązków członka zarządu stowarzyszenia i będzie nadal brał aktywny udział w życiu jego belgijskiego oddziału.

Poznaliśmy wyniki 2. edycji Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch, organizowanego przez drukarnię cyfrową Totem.com.pl we współpracy z firmami Konica Minolta Business Solutions Polska i PC Print Sp. j. Wyniki rywalizacji grafików – osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów –ogłoszono 14 października br. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pt. „Solaris”.

Firma HP wprowadziła na rynek gamę urządzeń wielkoformatowych – dwa urządzenia serii DesignJet Z Pro (Z6 Pro i Z9+ Pro), oferujące dostawcom usług druku i analitykom systemów informacji geograficznej (GIS) najnowsze rozwiązania do tworzenia profesjonalnych wydruków o fotograficznej jakości i dokładnych, kolorowych map generowanych przez GIS, oraz trzy nowe drukarki HP PageWide XL Pro (10000, 8200 MFP i 5200 MFP), dające możliwość szybszego reagowania na potrzeby klientów oraz rozwinięcia ich dotychczasowych możliwości.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.