Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Rozpoczęła się wirtualna konferencja EFI Engage 2021

Rozpoczęła się wirtualna konferencja EFI Engage 2021

25 stycznia br. rozpoczęła się wirtualna konferencja organizowana przez firmę EFI. Interaktywne wydarzenie, które potrwa do 5 lutego, obejmuje prezentacje produktów na żywo (wirtualne stoiska wystawców w hali targowej), webinaria i dyskusje panelowe (ponad 200 spotkań i sesji ogólnych odbywających się w czasie rzeczywistym), a także możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz rozmowy z klientami, ekspertami technologicznymi EFI, sponsorami i wystawcami. Celem wydarzenia jest wsparcie branży w okresie lockdownu i wskazanie dróg do optymalizacji działalności i podejmowanych inwestycji z zakresu rozwiązań do druku, głównie produkcji opakowań i technologii tektury falistej.

Trwająca osiem dni konferencja EFI Engage ma globalny zasięg i jest skierowana do użytkowników, partnerów i sponsorów EFI z całego świata, reprezentujących wszystkie szczeble i obszary zarządzania – zarówno do przedstawicieli działów sprzedaży i marketingu, jak i produkcji, korzystających z cyfrowych rozwiązań EFI, a także personelu technicznego i operacyjnego odpowiedzialnego za oprogramowanie MIS/ERP. Interaktywna platforma ma zapewnić nawiązanie i utrzymanie kontaktów między użytkownikami oraz dzielenie się doświadczeniami i wiedzą. Podczas spotkań i sesji ogólnych na żywo, których zaplanowano ponad 200, eksperci omówią możliwości poszczególnych produktów i przedstawią nowości w ofercie EFI, ponadto uczestnicy będą mogli bezpośrednio rozmawiać z prowadzącymi oraz innymi gośćmi wydarzenia; zaplanowano także sesje grup użytkowników dotyczących konkretnych produktów. Organizatorzy zadbali, by harmonogram spotkań nie kolidował z codziennymi obowiązkami uczestników, dlatego codzienne sesje potrwają tylko kilka godzin.

Celem wydarzenia jest dostarczenie użytkownikom treści merytorycznych oraz zapewnienie im dostępu do rozwiązań pozwalających na zautomatyzowany przepływ pracy i zarządzanie biznesem (systemy MIS/ERP EFI, rozwiązania front-endowe Fiery), optymalizację druku cyfrowego, a w konsekwencji zwiększenie wydajności, produktywności i podniesienie zwrotu z inwestycji.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.