Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ściślejsza współpraca Esko i Highcon

Ściślejsza współpraca Esko i Highcon

Firma Esko, znany dostawca rozwiązań do projektowania opakowań i systemów workflow, i firma Highcon, twórca cyfrowej maszyny tnąco-bigującej Euclid, rozszerzają współpracę dzięki porozumieniu OEM. Highcon będzie dystrybuował, instalował i wspierał oprogramowanie Esko CAD Digital Front End (DFE) jako uzupełnienie rozwiązania Highcon Euclid.

Maszyny Highcon z oprogramowaniem Esko CAD DFE są już dostępne w sprzedaży na całym świecie. Obecnie oprogramowanie CAD firmy Esko stanowi standardowe narzędzie do tworzenia projektów strukturalnych wykonywanych na Highcon Euclid. Przetwarza ono strukturę opakowania na format końcowy właściwy dla maszyny Euclid, która odbiera informację CAD dotyczącą cięcia i bigowania z plików DFX przygotowanych lub przetworzonych w programie ArtiosCAD.
Dzięki nowej umowie OEM Highcon Euclid wzbogacił się o wbudowane rozwiązanie software'owe – Highcon Light Editor – które umożliwia operatorowi obsługującemu Euclid pełne wykorzystanie zalet technologii cyfrowej poprzez edytowanie linii cięcia i bigowania na projekcie strukturalnym zlecenia, bezpośrednio w miejscu produkcji i z możliwością wdrażania zmian w ostatniej chwili.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.