Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sukces projektu opakowań Metsä Board

Sukces projektu opakowań Metsä Board

Firma Metsä Board poinformowała, że projekty opakowań nowej serii herbat T2 Mini Fruit Tea zdobyły prestiżową nagrodę honorową podczas 28 gali Hong Kong Print Awards w kategorii opakowań papierowych. Przy ponad 1000 zgłoszeń i 200 uczestniczących przedsiębiorstwach zespół projektantów Metsä Board w Szanghaju musiał zastosować innowacje konstrukcyjne i wizualne, aby wyróżnić się z tłumu.

Projekty wyraźnie odzwierciedlają nowe smaki herbat T2 Mini Fruit Tea. Każdy smak jest dostarczany w pudełeczku o kształcie określonego owocu. Dostępne smaki to między innymi pieczone banany, sorbet arbuzowy, tureckie jabłko i brzoskwinia. Kartoniki o niespotykanym kształcie wyposażono również w nietypowy i przyciągający uwagę mechanizm otwierania.
Nadruki wykonano na odwrotnej stronie tektury Metsä Board Carta Solida 250 g/m², wyprodukowanej z pierwotnych mas włóknistych. Celowo wybrano stronę niepowlekaną, aby przywołać naturalne wrażenie kontaktu z owocami i uzyskać miękkość powierzchni. Zastosowany materiał umożliwia uzyskanie żywych kolorów elementów graficznych oraz sztywnej i wytrzymałej konstrukcji opakowania, które poradzi sobie w transporcie i na półce sklepowej.

Gala Hong Kong Print Awards jest jedną z najważniejszych ceremonii wręczania nagród w Hongkongu, podczas której przyznawane są wyróżnienia dla najlepszych firm w branży drukarskiej, wydawniczej i projektowej. Nowe „owocowe” projekty opakowań otrzymały nagrodę honorową podczas gali, która odbyła się 5 grudnia w hotelu Kowloon Shangri-La.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.