Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Packaging Innovations za rok w Krakowie

Targi Packaging Innovations za rok w Krakowie

Packaging Innovations w 2021 r.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Jak informuje organizator, decyzja ta została podjęta po wielu konsultacjach i dyskusjach. W komunikacie czytamy m.in.: „Przyszedł czas na ułatwienie kontaktów z klientami oraz na otwarcie nowych rynków zbytu dla wszystkich naszych wystawców. Od pewnego czasu obserwowaliśmy, że większość zwiedzających targi w Warszawie przyjeżdża na imprezę z południa kraju. Przeprowadziliśmy też rozmowy z firmami różnych branż z południa kraju, które nigdy nie odwiedziły targów w Warszawie i spora ich liczba stwierdziła, że chętniej i łatwiej wybierze się na targi do Krakowa. Widzimy też wyraźnie, że na innych imprezach targowych organizowanych przez Targi w Krakowie liczba zwiedzających i wystawców z Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier systematycznie wzrasta. Współpracujemy z izbami gospodarczymi z tych krajów i bardzo intensywnie promujemy tam nasze imprezy. Na targi PI 2023 w Krakowie planujemy zorganizowanie misji gospodarczych właśnie z tych krajów. Bardzo ważnym argumentem za przeniesieniem imprezy do Krakowa był także obiekt. Wystawcy i zwiedzający będą mieli większy komfort pobytu na targach, w tym korzystniejsze warunki montażu stoisk”.

Na szczegóły dotyczące elementów programu, tematów przewodnich, warsztatów i szkoleń, a także adres nowej strony internetowej wydarzenia musimy jeszcze poczekać, ale już dziś wiadomo, że popularny element wystawy – Strefa Studenta – będzie kontynuowany, a nawet rozwijany.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.