Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do targów drupa 2024

Trwają przygotowania do targów drupa 2024

Jak informują organizatorzy targów drupa, przygotowania do przyszłorocznej edycji tej największej i najważniejszej na świecie imprezy wystawienniczej branży poligraficznej nabierają rozpędu. W wystawie, którą zaplanowano w Düsseldorfie w terminie od 28 maja do 7 czerwca 2024 r., udział zadeklarowało już wiele firm z 32 krajów, reprezentujących pełen łańcuch wartości z zakresu produkcji druku i opakowań – w tym gronie są zarówno znani globalni gracze, jak i młode przedsiębiorstwa.

Przypomnijmy – drupa to targi odbywające się w cyklu czteroletnim. Edycja, zaplanowana zgodnie z harmonogramem na termin 16–26 czerwca 2020 r., z powodu pandemii została przełożona na 20–30 kwietnia 2021 r., jednak z powodu trwających obostrzeń i wycofania się większości wystawców, organizatorzy poinformowali, że po ścisłych konsultacjach z wystawcami i partnerami także tę odsłonę wydarzenia zdecydowali się odwołać. W zamian, aby utrzymać dynamikę towarzyszącą tym największym targom branżowym, w czasie, kiedy miała mieć miejsce stacjonarna drupa, odbyło się czterodniowe wydarzenie online pod nazwą „virtual.drupa”.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że organizacja targów nie tylko wróci na właściwe tory i odbędzie się zgodnie z kalendarzem, ale też –jak minionych latach – odegra rolę wydarzenia numer 1 w świecie technologii poligraficznych. Pod hasłem „Tworzymy przyszłość” drupa będzie globalnym miejscem spotkań prezentującym wizje branży skupionej wokół druku i opakowań. Najbliższa edycja wystawy skupi się w szczególności na megatrendach, zrównoważonym rozwoju i cyfryzacji, a także ich wpływie na procesy, produkty, zrównoważone modele biznesowe i przyszłość branży. Wiadomo już także, że Platynowym Partnerem targów drupa 2024 będzie firma Leonhard Kurz.

„Obecna liczba zarejestrowanych wystawców oraz ich plany dotyczące imponujących koncepcji stoisk, planowanych premier produktów i pokazów maszyn na żywo stanowią dla nas źródło ogromnego optymizmu. Nasz zespół wkłada wiele wysiłku, aby przygotować inspirujące i zaskakujące wydarzenia i atrakcje, które wzmocnią efekt i przyczynią się do silnych wrażeń odczuwanych przez gości targów” – mówi Sabine Geldermann, dyrektor targów drupa.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.