Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Udany start virtual.drupa 2021

Udany start virtual.drupa 2021

Fot. Maximilian Beck by Brad Neathery

Wczoraj, 20 kwietnia, rozpoczęły się – wyjątkowo w odsłonie wirtualnej – najważniejsze i największe na świecie targi skierowane do branży poligraficznej. Pomimo ograniczeń związanych z pandemią tegoroczna drupa, która potrwa jeszcze do piątku 23 kwietnia, przybrała bogatą formę i zaprasza gości z całego świata do wzięcia udziału w licznych prezentacjach czołowych dostawców rozwiązań dla poligrafii, spotkaniach ze specjalistami i wykładach. Jak informują organizatorzy wydarzenia, pierwszy dzień wydarzenia okazał się sukcesem – „ok. 17 tys. zarejestrowanych gości ze 155 krajów skorzystało już z 660 minut inspirujących, nowatorskich tematów w strefie konferencyjnej i 930 minut sesji Live Web Sessions oraz nawiązało kontakty z 212 wystawcami z 45 krajów w strefie wystawienniczej i Matchmaking Plaza”.
Zwiedzający mogą bezpłatnie rejestrować i planować udział w wydarzeniu – formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie virtual.drupa.com.
Z kolei na naszej stronie internetowej – www.swiatdruku.eu – sukcesywnie zamieszczamy informacje zawierające zapowiadane przez firmy prezentacje przygotowane na wydarzenie.

Jak podkreśla Messe Düsseldorf, międzynarodowy udział wystawców i odwiedzających podkreśla znaczenie wirtualnej imprezy. Już pierwszego dnia targów odnotowano 222 tys. odsłon stron z całego świata; w samym programie konferencji wzięło udział 7,5 tys. odwiedzających. O sukcesie świadczy również udział głównych światowych graczy jako wystawców i partnerów wydarzenia virtual.drupa – w tym Bobst, DuPont de Nemours, Electronics For Imaging, Esko, Fujifilm, Heidelberger Druckmaschinen, HP, IST Metz, Koenig & Bauer, Kodak, Komori, Konica Minolta, Kurz, Kyocera, Landa, Siemens, Stora Enso, Windmöller & Hölscher, Xeikon i wielu innych.

Zwiedzający z innych stref czasowych, którzy nie mogli śledzić prezentacji na żywo, będą mieli możliwość dostępu do sesji 24/7 na żądanie za pośrednictwem biblioteki wideo, a następnie nawiązania kontaktów z wystawcami w ramach Matchmaking w Networking Plaza.

Sabine Geldermann, Director Print Technologies, wyciąga pozytywne wnioski z pierwszego dnia imprezy: „Cieszymy się, że interakcja w ramach społeczności rozpoczęła się tak dobrze. Imponująca oferta transferu wartościowej wiedzy w strefie konferencyjnej i wystawienniczej, jak również wymiana doświadczeń z partnerami biznesowymi poprzez dobór interesantów w Networking Plaza zostały doskonale przyjęte”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.