Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Urządzenia biznesowe Brother wyróżnione

Urządzenia biznesowe Brother wyróżnione

Biznesowe produkty Brother, w tym urządzenia wielofunkcyjne, drukarki oraz skanery, zostały nagrodzone wyróżnieniami Outstanding Achievement, przyznawanymi przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab (BLI). Część modeli otrzymała także rekomendacje oraz certyfikaty niezawodności.

Wyróżnienia Outstanding Achievement (Wyjątkowe Osiągnięcie) stanowią część nagród BLI Summer 2016 Pick. Otrzymują je produkty, które spełniają surowe kryteria BLI w zakresie innowacji, użyteczności, wydajności energetycznej oraz stosunku cena/jakość. Wyróżnienia, przyznawane na podstawie niezależnych testów, stanowią jedne z najtrudniejszych do zdobycia nagród w branży. Oceniane urządzenia poddawane są przez kilka miesięcy rygorystycznym testom w placówkach testowych BLI.
Nagrodzone w tegorocznej edycji produkty Brother przeznaczone są do zastosowań biznesowych i obejmują modele skierowane zarówno do małych i średnich firm, jak i do dużych korporacji i instytucji. Uzasadniając przyznane wyróżnienia laboratorium BLI zwróciło uwagę na wyróżniającą się niezawodność, wysoką wydajność, przystępne ceny oraz intuicyjne wzornictwo urządzeń.

Urządzenia Brother zdobyły nagrody w następujących kategoriach:
„Wyróżniające się drukarki dla małych grup roboczych” – Seria HL-L5000 (modele HL-L5200DW, HL-L5100DN i HL-L5000D)
„Wyróżniające się urządzenia wielofunkcyjne dla małych grup roboczych” – Seria MFC-L5000 (modele MFC-L5750DW, MFC-L5700DN i DCP-L5500DN)
„Wyróżniające się urządzenie wielofunkcyjne dla grup roboczych średniej wielkości” – Model MFC-L6900DW
„Wyróżniająca się drukarka dla grup roboczych średniej wielkości” – Model HL-L6400DW
„Wyróżniający się sieciowy skaner formatu A4” – Model ADS-3600W
„Wyróżniające się osiągnięcie w zakresie innowacji” – Przenośne skanery dokumentów (modele DS-820W i DS-920DW)

Dodatkowo, BLI postanowiło przyznać wyróżnienia Highly Recommended (Wysoka Rekomendacja) oraz certyfikaty Reliability (Niezawodność) drukarkom i urządzeniom wielofunkcyjnym Brother z serii 5000 i 6000 oraz trzem skanerom sieciowym z serii ADS: modelom ADS-2400N, ADS-2800W i ADS-3600W. Skaner ADS-3000N otrzymał status „Rekomendacja”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.