Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Webinar nt. produkcji inkjetowej z perspektywy operatora maszyny

Webinar nt. produkcji inkjetowej z perspektywy operatora maszyny

W dniu 17 marca br. firma Mark Andy organizuje kolejne webinarium, tym razem będzie ono poświęcone rozwiązaniom hybrydowym, bazującym na technice inkjetowej – ich możliwościom i korzyściom. Wspólnie z jednym z polskich użytkowników maszyny Digital Series HD – drukarnią Orion Znakowanie Towarów, przedstawiciele polskiego oddziału producenta poruszą związane z nią zagadnienia, widziane z perspektywy operatora maszyny.

„Nasze webinarium – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy – mimo iż skupimy się w nim na perspektywie operatora maszyny inkjetowej i jego ewentualnych problemach, obawach związanych z tego rodzaju produkcją, przeznaczone jest dla znacznie szerszego grona odbiorców. Zapraszamy do udziału w nim również właścicieli drukarń i zakładów poligraficznych, posiadających urządzenia pracujące w tej technologii, a także nią zainteresowanych oraz wszystkich, którzy poznają dopiero jej możliwości. Nasze grono ekspertów postara się rozwiać szereg z nich, pogłębić wiedzę uczestników, a przede wszystkim odpowiedzieć na ich pytania”.

Tym, co wyróżnia to wydarzenie – jak podkreśla jego organizator – jest przede wszystkim otwarta sesja pytań i odpowiedzi. Do dyspozycji uczestników spotkania będą: Łukasz Chruśliński – Sales Manager Mark Andy Poland i Phil Baldwin – European Sales Manager Mark Andy, którzy będą moderatorami sesji – odpowiednio – polskiej i angielskiej, a także Łukasz Kaczyński – Demo Room Manager Mark Andy w Polsce, który zaprezentuje zainstalowaną w nim maszynę Digital Series HD.

Gościem specjalnym będzie Marek Dziewanowski – prezes zarządu firmy Orion Znakowanie Towarów, będącej jednym z pierwszych w Polsce użytkowników hybrydowej maszyny Mark Andy Digital Series HD. Drukarnia ta posiada także dwie maszyny fleksograficzne z oferty Mark Andy – Evolution Series (zakupioną w ubiegłym roku) oraz uruchomioną przed ponad trzema laty Performance Series P7.

W trakcie webinarium zaprezentowana zostanie podczas pracy maszyna Digital Series HD, która – jak podkreśla producent – oferuje jej użytkownikom bogate możliwości. Ma hybrydową konstrukcję, może realizować procesy uszlachetniania inline, oferuje druk cyfrowy z wysoką rozdzielczością oraz zapewnia wysoką elastyczność i wydajność. Zdaniem Mark Andy jest ona optymalnym rozwiązaniem dla firm dopiero wchodzących na rynek cyfrowej produkcji etykiet, a także dążących do dywersyfikacji produkcji. Moduły cyfrowe zapewniają tu bowiem możliwość realizacji krótkich serii czy personalizację.

„Podczas naszego spotkania online chcielibyśmy przedstawić Państwu także korzyści z integracji tradycyjnej techniki fleksograficznej z cyfrową – mówi Lena Chmielewska-Bontron – a także przekonać operatorów maszyn tych pierwszych do wiodącego dziś prym na rynku inkjetu. Chcielibyśmy się także wsłuchać w ich głosy, dotyczące potrzeb związanych ze szkoleniami czy pogłębianiem wiedzy. Na zakończenie zamierzamy przedstawić korzyści z wdrożenia firmy Orion Znakowanie Towarów – użytkownika kilku maszyn Mark Andy. Przedstawiciel tej firmy podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniami z technologią cyfrową, opowie o nowych możliwościach, jakie dzięki niej osiągnął. Serdecznie więc zapraszamy do udziału w naszym kolejnym webinarium. Dla tych, którym się to jednak nie uda, chętnie udostępnimy nagranie tego wydarzenia”.

Webinarium odbywać się będzie w dwóch wersjach językowych – pierwsze spotkanie (w języku angielskim) rozpocznie się o godzinie 8.30, drugie (w języku polskim) – o godzinie 10.00. W trakcie wydarzenia przewidziano też sesję pytań i odpowiedzi z aktywnym udziałem uczestników. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować poprzez link dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.