Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Xerox zaprezentował swoje najnowsze technologie w Chicago

Xerox zaprezentował swoje najnowsze technologie w Chicago

W trakcie targów Print 13, które odbyły się w dniach od 8 do 12 września w Chicago, Xerox zaprezentował swoje najnowsze technologie. Wśród pokazanych urządzeń znalazły się drukarko-kopiarka Xerox D136, cyfrowy system drukujący Xerox iGen 150 Press, a także nowe narzędzie oprogramowania Circle – Campaign Automation.

Produkcyjny system drukujący Xerox D136 umożliwia dostosowanie prędkości druku, opcji serwera oraz opcji wykańczania do potrzeb użytkowników. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że łatwo dostosowuje się do większości środowisk drukujących, a dzięki rozszerzonej pojemności nośnika oferuje szeroki wybór aplikacji – od broszur i naklejek na szybę po wizytówki i magnesy.
Kopiarka/Drukarka D136 łączy się z serwerem Xerox EX Server, a Xerox FreeFlow Print Server stanowi standardowe wyposażenie urządzenia. Dzięki rozdzielczości 2400×2400 dpi i tonerowi Xerox EA, tekst, zdjęcia i grafika mogą być stale reprodukowane w ostrych półtonach oraz wyraźnej czerni. Główne zalety Xerox D136 to prędkość druku wynosząca 136 str./min oraz możliwość przystosowania arkuszy różnych rozmiarów.
Różnorodność to zaleta pozwalająca firmom z branży poligraficznej utrzymywać się na stale zmieniającym się rynku. Cecha ta w świecie aplikacji stanowi wyzwanie, zwłaszcza jeżeli chodzi o uzyskanie stałej jakości kolorowego obrazu. Zaprezentowany na targach najnowszy system drukujący Xerox iGen 150 zapewnia całkowitą kontrolę nad jakością obrazu niezależnie od ilości zdjęć, tekstów czy kolorów. System drukujący wyposażony został w nową technologię Object Oriented Half Toning, która reguluje ostrość obrazów oraz tekstu w broszurach, katalogach i ulotkach. Ponadto, iGen 150 zwiększa produktywność nawet o 25%, ponieważ przy jego użyciu mniej czasu zajmuje powtórne drukowanie, kontrola jakości oraz konfiguracja.
XMPie wprowadziło nową funkcję do swojej oferty Circle SaaS, jaką jest Campaign Automation. Narzędzie zostało nagrodzone w programie Must See 'em, który stanowił dla uczestników Print 13 praktyczny przewodnik po najbardziej godnych uwagi rozwiązaniach technologicznych. Oprogramowanie Circle SaaS zostało stworzone na potrzeby wielokanałowej komunikacji 1:1. Umożliwia użytkownikom przekazywanie informacji, współpracę przy tworzeniu kampanii, jej planowanie i ocenę przebiegu, dobrą widoczność makiet, a także monitorowanie rezultatów.
Campaign Automation poszerza możliwości Circle SaaS o planowanie działań kampanii w określonym czasie przy wykorzystaniu powtarzających się wzorów oraz kierowanie ich do odbiorców wybranych przez system CRM. Obecnie Circle jest dostępny w dwóch edycjach – Personal (darmowa) i Team (premium). Funkcja Campaign Automation będzie dostępna w nowej edycji Biznes. Na stoisku Xerox w Chicago można było zobaczyć wszystkie edycje Circle.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.