Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zakłady Artystyczne ART na targach Poligrafia

Zakłady Artystyczne ART na targach Poligrafia

Firma Zakłady Artystyczne ART Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel firmy JUST Normlicht w Polsce, pokaże najnowsze urządzenia tego producenta na majowych targach Poligrafia 2013 (stoisko 95).

Niemiecka firma JUST Normlicht już od ponad trzydziestu lat dostarcza na światowe rynki najwyższej jakości standaryzowane oświetlenie i sprzęt do efektywnego zarządzania barwą. Z jej rozwiązań korzystają drukarnie, przygotowalnie DTP, pracownie graficzne i fotograficzne oraz wiele innych firm i osób, które profesjonalnie zajmują się pracą z kolorem.
Normy, które powinno spełniać oświetlenie dla przemysłu graficznego, zostały szczegółowo określone standardem ISO 3664:2000. Urządzenia JUST Normlicht nie tylko spełniają normy ISO – niejednokrotnie je przewyższają, wyznaczając nowe standardy jakości w branży.
Niemiecka myśl technologiczna jest doskonale widoczna w każdym detalu urządzeń – cechuje je użycie wysokiej jakości materiałów, precyzyjne wykończenie i ergonomiczna konstrukcja. Są one projektowane przede wszystkim na potrzeby poligrafii, profesjonalnej grafiki i fotografii. Oferta JUST Normlicht obejmuje m.in. stanowiska do oceny wydruków próbnych i soft proofingu (ProofStation, Virtual ProofStation), specjalistyczne lampy (Color Proof Lights), popularne Light Boxy wyposażone w kilka standaryzowanych źródeł światła (Color Viewing Light), a także przeglądarki diapozytywów (Transparency Viewers), biurkowe stanowiska oceny koloru (Color Master) oraz fluorescencyjne świetlówki Daylight 5000 K.
Z firmą JUST Normlicht związana jest marka GL Optic, oznaczająca kompletną linię innowacyjnych produktów przeznaczonych do precyzyjnego, spektralnego pomiaru światła. Wśród produktów GL Optic są poręczne spektrometry do codziennej kontroli jakości źródeł światła, urządzenia do pomiarów energii promieniowania diod LED, a także precyzyjne narzędzia pomiarowe luminancji płaskich monitorów LCD, plazmowych i LED. Najnowszym narzędziem jest GL Spectis 1.0 touch – ultranowoczesne, „kieszonkowe” urządzenie, które dzięki dotykowemu ekranowi zapewnia intuicyjność obsługi, gwarantując jednocześnie bardzo wysoką precyzję pomiarów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.