Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Złote Gryfy przyznane

Złote Gryfy przyznane

W dniu 7 maja w Warszawie w hotelu The Westin Warsaw odbył się odbył się coroczny Bal Polskiej Izby Druku, podczas którego przyznano Złote Gryfy. W tym roku zjawiło się na nim 180 osób. Spotkanie było możliwe dzięki tegorocznym sponsorom, którymi były firmy: Burgo Polska, Fujifilm Europe Oddział w Polsce, Heidelberg Polska, Inpol Papier, Müller Martini. Wśród patronów medialnych wydarzenia znalazł się „Świat DRUKU”.

W trakcie uroczystości decyzją Rady Polskiej Izby Druku i Kapituły Medalu „Zasłużony dla Polskiej Poligrafii” Edward Dreszer, prezes PID, odznaczył Janusza Cymanka (w którego imieniu medal odebrał Robert Kuczera), Krzysztofa Pindrala i Włodzimierza Skleniarza. Zamysłem twórców tego medalu było uhonorowywanie tych przedstawicieli branży, którzy przyczynili się do jej rozwoju, wzrostu jakości produkcji, jej popularyzacji i promocji w kraju i za granicą.
O godz. 21.30 rozpoczęła się gala wręczenia nagród XVII edycji konkursu Złotego Gryfa 2016 za najlepszą jakość wykonania produktu poligraficznego. Jury konkursu przyznało nagrody Złotego Gryfa w dziewięciu kategoriach produktowych następującym firmom:
• Produkt wielobarwny w oprawie prostej: „Anioł i Syn” – Drukarnia Lotos Poligrafia;
• Produkt wielobarwny w oprawie złożonej: „Siudmak” – Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz;
• Produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej: „Tischner Podróże” – Drukarnia Pozkal;
• Produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej: „Mały Lord” – Edica;
• Produkt informacyjno-reklamowy: „O.S.T.R. Życie po śmierci” – Takt;
• Czasopismo wielobarwne: „Vogue” – Quad/Graphics Europe;
• Opakowanie z nadrukiem: „The Odyssey”– Takt;
• Kalendarz: „Pasja 2016” – Usługi Poligraficzno-Reklamowe „Pasja” Jacek Stencel;
• Etykieta: „Z Kaszubskiej wędzarni” – Drukarnia WL.
Galę zakończyło wręczenie nagrody „Diamentowego Gryfa” trzykrotnemu laureatowi nagrody „Złotego Gryfa”. W tym roku była to firma Takt. Po gali rozpoczęły się występy artystyczne i tańce przy muzyce na żywo.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.