Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Wyróżnienia Polskiej Izby Opakowań

Wyróżnienia Polskiej Izby Opakowań

Z okazji Dnia Opakowań, kierownictwo PIO przyznało dyplomy uznania za osiągnięcia badawcze oraz kształcenie kadr dla przemysłu opakowań. Wśród nagrodzonych znalazły się jednostki organizacyjne uczelni oraz pozauczelniane laboratoria i instytuty badawcze.

Poniżej pełna lista laureatów:

 • Katedra Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, której założycielką i wieloletnim kierownikiem jest prof. zw. dr hab. Małgorzata Lisińska-Kuśmierz.
 • Katedra Towaroznawstwa i Ekologii Produktów Przemysłowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pod kierownictwem prof. dr. hab. inż. Ryszarda Cierpiszewskiego.
 • COBRO – Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w Warszawie. Od lipca br. instytutem kieruje prof. dr hab. inż. Hanna Żakowska.
 • Laboratorium COBICO sp. z o.o. w Wieliczce. Centralny Ośrodek Badań i Certyfikacji Opakowań. Prezesem Zarządu jest Aleksander Bednarski.
 • Laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A. Dyrektorem Działu Badań Opakowań jest Michał Pestka.

Serdecznie gratulujemy.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wczoraj (15 maja) gościliśmy w łódzkim Bionanoparku na premierze nowego modelu drukarki 3D Ultimaker S5. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do jednego z kolejnych wydań "Świata DRUKU". Natomiast zainteresowanych technologiami przyrostowymi zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez dystrybutora urządzeń Ultimaker – firmę get3D.

Miło nam zaprosić Państwa na tegoroczną, siódmą już edycję konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, organizowaną przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem spotkamy się w dniach 14–15 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania, ul. Poznańska 1.

Drodzy Czytelnicy,

po dwóch miesiącach wyjątkowo intensywnej pracy nad numerami kwietniowym i majowym zaczynamy już przygotowania do wydania czerwcowego. „Świat DRUKU” – zgodnie ze swoją dewizą – stara się dotrzeć wszędzie, tymczasem późna wiosna to czas wielu wydarzeń branżowych...

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu