Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Wyróżnienia Polskiej Izby Opakowań

Wyróżnienia Polskiej Izby Opakowań

Z okazji Dnia Opakowań, kierownictwo PIO przyznało dyplomy uznania za osiągnięcia badawcze oraz kształcenie kadr dla przemysłu opakowań. Wśród nagrodzonych znalazły się jednostki organizacyjne uczelni oraz pozauczelniane laboratoria i instytuty badawcze.

Poniżej pełna lista laureatów:

 • Katedra Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, której założycielką i wieloletnim kierownikiem jest prof. zw. dr hab. Małgorzata Lisińska-Kuśmierz.
 • Katedra Towaroznawstwa i Ekologii Produktów Przemysłowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pod kierownictwem prof. dr. hab. inż. Ryszarda Cierpiszewskiego.
 • COBRO – Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w Warszawie. Od lipca br. instytutem kieruje prof. dr hab. inż. Hanna Żakowska.
 • Laboratorium COBICO sp. z o.o. w Wieliczce. Centralny Ośrodek Badań i Certyfikacji Opakowań. Prezesem Zarządu jest Aleksander Bednarski.
 • Laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A. Dyrektorem Działu Badań Opakowań jest Michał Pestka.

Serdecznie gratulujemy.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19-20 października br. do ośrodka Primavera w Jastrzębiej Górze. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych organizowanych przez firmę Konica Minolta w dniach 10-11 października z okazji otwarcia nowego Centrum Prezentacyjnego przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie. Aby wziąć udział Dniach Otwartych należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte.

reklama

Francuska drukarnia Cartoffset, specjalizująca się w przetwarzaniu składanych opakowań kartonowych, zainstalowała 50 na świecie egzemplarz maszyny HP Indigo 30000. Francuzi będą wykorzystywać nowe urządzenie do produkcji opakowań żywności, napojów, lekarstw, kosmetyków i produktów przemysłowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu