Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Produkować więcej za mniej

Produkować więcej za mniej

Xeikon wprowadza program o nazwie „Do More with Less”, którego celem jest wsparcie klientów firmy w zakresie radzenia sobie z bieżącymi wyzwaniami rynku w kontekście produkcji poligraficznej. Program ten oferuje zestaw działań, które usprawniają wszystkie aspekty przepływu pracy drukarni: pomagają skrócić czas realizacji zleceń, ograniczają ilość odpadów i minimalizują zużycie tuszu/tonera oraz wysiłek operatorów.

Do rozwiązań tych należą m.in.: VariLane (wtyczka przeznaczona do interfejsu X-800, która pozwala zoptymalizować wykorzystanie podłoża drukowego – na jednej wstędze można rozmieścić wiele różnych prac o różnych rozmiarach); Vectorizor (to również wtyczka do X-800; zwiększa ona wydajność i sprawność procesów uszlachetniania etykiet – tworzy kształty „ram”, które są następnie przekazywane do urządzenia sztancującego, a w tym samym czasie wraz z pracą drukowane są kody kreskowe z instrukcjami informującymi o konkretnym kształcie, który należy wyciąć); Xeikon Color Services (usługi wspomagające drukarzy na wiele sposobów, np. zmniejszają straty związane z konfiguracją kolorów poprzez zapewnienie przewidywalnych barw i oferowanie różnych poziomów jakości, co zmniejsza zużycie tonera i tuszu); Job Optimizer (funkcja istotnie obniżająca koszty produkcji, dostępna w X-800; redukuje nawet o 30% czas produkcji i odpady podłoża w przypadku zadań wielowariantowych; zadania te wykorzystują wspólny wykrój, ale nieograniczoną liczbę wariantów projektu); Xeikon Business Services (platformy drukujące połączone z chmurą, wyposażone w interfejsy maszyna-maszyna i człowiek-maszyna, które zbierają dane potrzebne do monitorowania w czasie rzeczywistym wydajności, ilości odpadów itp.).

„Drukarze obecnie borykają się z wieloma problemami, jak rosnące koszty produkcji i niedobór materiałów. Tymczasem istnieje wiele sposobów, by zapewnić optymalne osiągi maszyn drukujących Xeikon. Bliski kontakt z naszymi klientami pozwala nam gromadzić wiedzę, którą nie tylko dzielimy się z innymi użytkownikami naszych rozwiązań, ale też wykorzystujemy ją do udoskonalania naszej technologii. Program »Do More with Less« to efekt wdrażania tej wiedzy w życie” – mówi Paul Salmon, globalny menedżer ds. sukcesu klienta w firmie Xeikon.

Program „Do More with Less” firma Xeikon przybliży swoim klientom podczas specjalnej sesji Xeikon Café TV oraz w trakcie zbliżającej się europejskiej edycji Xeikon Café. Zainteresowani mogą także umówić się na indywidualne spotkania z ekspertami producenta, by omówić konkretne potrzebya.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kongres Etykiety Samoprzylepne już za nami, ale my nie zasypiamy gruszek w popiele i już dziś zapraszamy na XI Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która w tym roku odbędzie się w dniach 8–9 września w Hotelu Klimczok w Szczyrku. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program pełen ciekawych wystąpień specjalistów oraz przestrzeń do integracji. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu na stronie http://tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/.
Sektory etykiet i tektury falistej pomimo oczywistych różnic mają wspólny pierwiastek – dlatego przygotowujemy specjalny dodatek do letniego wydania „Świata DRUKU” pt. „Świat opakowań i etykiet – trendy, perspektywy, wyzwania”. Publikacja, która tradycyjnie ukaże się na rynku w sierpniu br., będzie zawierała gros interesujących treści z zakresu tektury falistej i litej oraz etykiet samoprzylepnych (w tym relację z czerwcowego Kongresu).
Dodatek ten trafi do rąk prenumeratorów naszego miesięcznika, będzie dystrybuowany na konferencji w Szczyrku oraz na wielu wydarzeniach branżowych i innych, powiązanych z potrzebami poligraficznymi, aż do wyczerpania nakładu.

Można już bezpłatnie rejestrować udział w Festiwalu Marketingu. Tegoroczna, 14. już edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku, odbędzie się w dn. 14–15 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas wydarzenia ofertę zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Omet – producent wąsko- i średniowstęgowych maszyn do druku etykiet i opakowań giętkich, 24 czerwca br. uroczyście zainaugurowała działalność Parku Innowacji i salonu wystawowego o powierzchni 1,5 tys. m2. Obiekt znajduje się w Molteno (północne Włochy), tuż obok powstałej w ubiegłym roku nowej siedziby firmy. Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 150 gości, oficjalnie zaprezentowano także nową maszynę do druku fleksograficznego – KFlex.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.