Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukarnia Mal-Pol z kolejną inwestycją

Drukarnia Mal-Pol z kolejną inwestycją

Gallus RCS 430

Drukarnia etykietowa Mal-Pol konsekwentnie inwestuje w zwiększenie potencjału wytwórczego – jej najnowszy nabytek to (kolejna już) modułowa maszyna Gallus RCS 430. Decyzja o zakupie wynika z rosnących wymagań rynku w zakresie druku zaawansowanych, wysoko przetworzonych i uszlachetnionych etykiet.

Firma Mal-Pol z podwarszawskiej miejscowości Dębe Wielkie istnieje od 1997 r. i obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc na polskim rynku producentów etykiet. Drukarnia specjalizuje się w druku wąskowstęgowym na różnych podłożach, dysponuje parkiem maszynowym umożliwiającym produkcję w technologii fleksograficznej i cyfrowej oraz urządzeniami konfekcjonującymi. Firma posiada także profesjonalne studio graficzne, własną przygotowalnię i system proofingu cyfrowego.

Nowa maszyna, którą w najbliższym czasie dostarczy do Mal-Polu polski oddział firmy Heidelberg, będzie wyposażona w 11 zespołów fleksograficznych i dodatkowo w dwa rotacyjne zespoły sitodrukowe. „Automatyzacja ustawień i szybka rekonfiguracja maszyny RCS, dostosowująca technologię druku do poszczególnych zleceń, pozwoli nam w opłacalny sposób wykonywać również krótkie serie etykiet. Decyzję o wyposażeniu urządzenia we w pełni automatyczny odwijak i nawijak związana była z jednym z naszych strategicznych kierunków rozwoju – zadrukiem laminatów tubowych oraz zadruku etykiet wysokonakładowych. Nasze doświadczenia wskazują, że Gallus RCS 430 idealnie się do tego celu nadaje” – mówi Adam Malesa, założyciel i właściciel firmy Mal-Pol.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.