Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe folie Mactac do car wrappingu

Nowe folie Mactac do car wrappingu

ColourWrap to seria nowych folii wylewanych do car wrappingu, które firma Mactac wprowadziła na rynek. Zawiera paletę 50 różnych kolorów, w tym połyskujące, z połyskiem metalicznym, matowe i matowe metaliczne.

Jak zapewnia producent, nowe wylewane folie do oklejania aut są korzystne cenowo, elastyczne, łatwe w użyciu, a także umożliwiają uzyskanie efektu 3D na pojeździe. „Seria Mactac ColourWrap oferuje dobre dostosowanie do powierzchni, także z trudnymi zakrętami i głębokimi zagłębieniami, pomagając uzyskać efekt nadruku 3D. Folie te stanowią świetne rozwiązanie nie tylko do personalizacji samochodów, ale mogą być stosowane także na łodziach, w części nad linią wodną. Mikrostrukturalny klej o niskiej przyczepności powoduje, że aplikacja nie sprawia trudności i pozwala uniknąć pęcherzyków powietrza. Ponadto nowe folie są bardziej wydajne, co zapewnia korzyści zarówno aplikatorom, jak i właścicielom flot, a ich trwałość wynosi nawet 8 lat” – powiedział Oliver Guenther, starszy dyrektor ds. marketingu i strategii kanałów firmy Mactac.

Premiera serii ColourWrap miała miejsce podczas tegorocznych targów Fespa (Monachium, 14–17 maja 2019 r.).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.