Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki dla druku oznakowań na Labelexpo

Mimaki dla druku oznakowań na Labelexpo

Na nadchodzących targach Labelexpo Europe w Brukseli Mimaki przedstawi innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla druku oznakowań (stoisko 9H75). Przede wszystkim zaprezentuje białe i srebrne atramenty, możliwość wykorzystania większego wachlarza podłoży przy produkcji etykiet, a także optymalne rozwiązania dla wycinania niskonakładowego.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki wykorzystywane są nasze plotery drukujące i tnące w branży etykiet do wszechstronnej produkcji krótkich serii etykiet o wysokiej jakości – mówi Mike Horsten, generalny szef marketingu Mimaki EMEA. – Odwiedzający nasze stoisko będą mogli zobaczyć te aplikacje na żywo, jak również wiele różnych przykładów, dzięki którym będą mogli generować innowacyjne pomysły dla swoich firm. Nasze białe i srebrne atramenty nadają etykietom dodatkowy wymiar i poszerzają zakres podłoży, które mogą być efektywnie wykorzystywane”.
Mimaki zademonstruje na targach szereg wielkoformatowych ploterów, jak:
- seria CJV30 – dostępna w czterech różnych szerokościach zintegrowanych rozwiązań do druku i cięcia przy prędkości druku do 17,5 m2/godz. z automatycznym przełączaniem z funkcji drukowania na wycinanie; ciągłe wykrywanie znaczników zapewnia dokładne cięcie po obrysie etykiet o najbardziej skomplikowanych layoutach
- UJF6042 LED UV – ploter płaski formatu A2 drukujący z wysoką jakością (1800×1800), energetycznie oszczędne i ekologiczne urządzenie z suszeniem UV LED, ma wiele opcji atramentowych (biały, lakier przezroczysty, primer) umożliwiających druk na szerokiej gamie rozmaitych podłoży
- seria J400SUV – łączy wszechstronność druku solwentowego z trwałością atramentów utwardzanych UV, umożliwiając produkcję gładkich, błyszczących prac o wysokiej odporności na czynniki mechaniczne i atmosferyczne
- seria JV400LX – innowacyjne urządzenia wykorzystujące bardziej przyjazne ekologicznie atramenty lateksowe i pierwszy na świecie, jak zapewnia producent, biały wodny atrament lateksowy.
„Podczas wizyty na stoisku Mimaki producenci etykiet będą mogli przekonać się, jak mogą poszerzyć swoje portfolio na szybko zmieniającym się i bardzo konkurencyjnym rynku wielkoformatowych urządzeń – dodaje Mike Horsten. – Gdy niezbędna jest produkcja wielu typów etykiet na jednym arkuszu lub krótkich powtarzających się serii, urządzenia drukujące i wycinające Mimaki oferują jakość, elastyczność i możliwości, które sprawiają, że specjalna produkcja jednostkowa i średnionakładowa staje się bardziej opłacalna”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.