Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Miraclon szuka nowej drogi dla branży flekso

Miraclon szuka nowej drogi dla branży flekso

Jak poinformowała firma Miraclon, będąca kontynuacją Kodak Flexcel Solutions, nowo utworzony zespół intensywnie pracuje nad rozwojem strategii dalszego wspierania innowacji w sektorze druku opakowań w technologii fleksograficznej. Aby omówić osiągnięcia i przyszłość fleksografii, zorganizowano Forum Flexo – serię imprez odbywających się w obu Amerykach, Europie i Azji. Program tych spotkań obejmuje różne tematy, od zrównoważonego rozwoju, poprzez wydajność druku i automatyzację, po innowacje techniczne, które będą nadal napędzać transformację fleksografii w nowoczesny, ustandaryzowany proces produkcyjny.

W trzydniowych spotkaniach biorą udział klienci, wpływowe osoby z branży, dystrybutorzy i członkowie zespołu Miraclon z całego świata, a ich celem jest zdobycie i wymiana poglądów pomiędzy uczestnikami, reprezentującymi różne ogniwa łańcucha produkcji opakowań, a także wartości branży oraz usprawnienie metod lepszej współpracy w celu osiągnięcia wspólnego celu.

„Nazwa Miraclon może jest nowa, ale mamy za sobą dekadę osiągnięć, na których możemy się oprzeć, globalną obecność, oraz – co najważniejsze – zespół ponad 300 osób, pasjonatów fleksografii, skoncentrowanych na jej nieustającym rozwoju. Dzięki wprowadzeniu na rynek rozwiązania Kodak Flexcel NX System w 2008 r. udało się nam stworzyć zupełnie nową branżę, w której fleksografia stanowi prawdziwą alternatywę dla offsetu i grawiury. W oparciu o tę technologię dzisiejsza najbardziej wydajna produkcja fleksograficzna zapewnia połączenie jakości, spójności i możliwości druku, i coraz więcej właścicieli marek chce wprowadzić te wartości w swoich łańcuchach dostaw” – mówi Chris Payne, dyrektor generalny firmy Miraclon.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.