Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Nagroda BLI 2018 Pro dla Koniki Minolty

Nagroda BLI 2018 Pro dla Koniki Minolty

Międzynarodowym wyróżnieniem branżowym przyznawanym przez organizacje Keypoint Intelligence i Buyers Lab (BLI) dla wybitnych technologii został uhonorowany kolorowy system produkcyjny Konica Minolta AccurioPress C6100. Nagroda została wręczona podczas październikowego European Leadership Campus Koniki Minolty w Berlinie, gdzie kierownictwo firmy gościło ponad 1000 partnerów z 53 krajów Azji i Europy.

Model AccurioPress C6100 firmy Konica Minolta, z kontrolerem EFI Fiery IC-315, otrzymał nagrodę BLI 2018 Pro dla wybitnego, średniej wielkości kolorowego urządzenia produkcyjnego. Komisja doceniła szczególnie wysoką jakość obrazu i wydajność oraz zdolność do obsługi różnorodnych mediów i szerokie możliwości zarządzania pracą charakteryzujące AccurioPress C6100. W swoim raporcie, BLI podkreśliła także możliwości oferowane przez Integrated Colour Care Unit (Zintegrowaną jednostkę opieki nad kolorem, ICCU), zawierającą skaner arkusza i spektrofotometr. To co odróżnia ICCU od innych systemów inspekcji druku to możliwość przeprowadzania automatycznych korekt w czasie rzeczywistym, bez przerywania przebiegu drukowania, w zakresie gradacji, regulacji gęstości, rejestracji przód/tył i dopasowania skali szarości.

David Sweetnam, dyrektor ds. badań i usług laboratoryjnych na EMEA i Azję, Buyers Lab: „Niezrównana produktywność i obsługa różnorodnych mediów oraz wysoka spójność i jakość pozwalają wyróżnić się maszynie AccurioPress C6100 na tle konkurencyjnych produktów. Przeprowadzone przez nas testy dowiodły, że maszyna Konica Minolta może szybko i sprawnie obsłużyć niemal każdy format i rodzaj nośnika o gramaturze do 400 g/m2”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.