Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Nagroda BLI 2018 Pro dla Koniki Minolty

Nagroda BLI 2018 Pro dla Koniki Minolty

Międzynarodowym wyróżnieniem branżowym przyznawanym przez organizacje Keypoint Intelligence i Buyers Lab (BLI) dla wybitnych technologii został uhonorowany kolorowy system produkcyjny Konica Minolta AccurioPress C6100. Nagroda została wręczona podczas październikowego European Leadership Campus Koniki Minolty w Berlinie, gdzie kierownictwo firmy gościło ponad 1000 partnerów z 53 krajów Azji i Europy.

Model AccurioPress C6100 firmy Konica Minolta, z kontrolerem EFI Fiery IC-315, otrzymał nagrodę BLI 2018 Pro dla wybitnego, średniej wielkości kolorowego urządzenia produkcyjnego. Komisja doceniła szczególnie wysoką jakość obrazu i wydajność oraz zdolność do obsługi różnorodnych mediów i szerokie możliwości zarządzania pracą charakteryzujące AccurioPress C6100. W swoim raporcie, BLI podkreśliła także możliwości oferowane przez Integrated Colour Care Unit (Zintegrowaną jednostkę opieki nad kolorem, ICCU), zawierającą skaner arkusza i spektrofotometr. To co odróżnia ICCU od innych systemów inspekcji druku to możliwość przeprowadzania automatycznych korekt w czasie rzeczywistym, bez przerywania przebiegu drukowania, w zakresie gradacji, regulacji gęstości, rejestracji przód/tył i dopasowania skali szarości.

David Sweetnam, dyrektor ds. badań i usług laboratoryjnych na EMEA i Azję, Buyers Lab: „Niezrównana produktywność i obsługa różnorodnych mediów oraz wysoka spójność i jakość pozwalają wyróżnić się maszynie AccurioPress C6100 na tle konkurencyjnych produktów. Przeprowadzone przez nas testy dowiodły, że maszyna Konica Minolta może szybko i sprawnie obsłużyć niemal każdy format i rodzaj nośnika o gramaturze do 400 g/m2”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy!

Marzec to miesiąc, w którym nie tylko przyroda, ale i nasz miesięcznik nabiera konkretnych kształtów. O co chodzi? Oczywiście o druk przestrzenny oraz innowacyjne opakowania. W tym numerze skupimy się właśnie na tych dwóch tematach. Będziemy ponadto pisać o etykietach, markach własnych, maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, uszlachetnianiu i znakowaniu. Nie zapomnimy również o tym, co na końcu łańcucha, czyli systemach gospodarowania odpadami.

"Aby określić drukowalność różnych tekstur za pomocą techniki tampondruku, mniej więcej 20 lat temu przeprowadziliśmy testy na ponad 60 płytach Mold-Tech z nierówną powierzchnią. Jednak przez ten czas wiele się zmieniło..." – mówi John Kaverman, prezes Pad Print Pros, niezależnej firmy konsultingowej specjalizującej się w tampondruku.

Od niedawna w ofercie bydgoskiej firmy znajduje się płynny laminator StarLam. Urządzenie może nanosić powłokę na bazie wody na cyfrowe wydruki o szerokości nieprzekraczającej 1,6 metra – banery, billboardy, płótna, znaki drogowe, pokrycia ścian, druki wielobarwne i inne.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu