Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / BST ProControl oficjalnie częścią grupy BST eltromat International

BST ProControl oficjalnie częścią grupy BST eltromat International

Firma BST ProControl zakończyła proces pełnej integracji z BST eltromat International i będzie kontynuować działalność jako niezależny podmiot gospodarczy w swojej dotychczasowej lokalizacji w niemieckim Wenden. Przedsiębiorstwo zostało założone jako spółka zależna BST eltromat po przejęciu firm Betacontrol i Protagon dokonanym w 2013 roku.Dzięki tej transakcji firma BST eltromat poszerzyła swoje portfolio o rozwiązania do pomiaru i kontroli jakości dla materiałów płaskich.

Zgromadzenie specjalistów w jednej jednostce grupy BST eltromat International, ma zapewnić zespołowi BST ProControl większą elastyczność: „Fuzja przedsiębiorstw usprawni komunikację z naszymi klientami. Centrala przejmie chociażby wiele zadań administracyjnych, zatem zespół BST ProControl będzie mógł skoncentrować się na swoich kluczowych zadaniach i szybciej reagować na potrzeby klientów”, zapewnia Kristian Jünke, dyrektor zarządzający działu sprzedaży i serwisu BST eltromat International.

W przemyśle tworzyw sztucznych, systemy połączone w ramach jednego łańcucha wartości, od pomiaru grubości warstwy w produkcji folii po - przykładowo – przygotowanie gotowych roli materiału opakowaniowego, mogą generować konkretne wartości dodane dla użytkowników. Dane pozyskiwane na poszczególnych etapach produkcji były dotychczas wykorzystywane jako niezależne informacje, nie przepływały bowiem z jednego etapu procesu do kolejnych. Firmy BST eltromat i BST ProControl zdecydowały się połączyć siły celem opracowania technologii szerszej integracji systemów uczestniczących w produkcji dla przezwyciężenia barier komunikacyjnych. Zdaniem ich przedstawicieli, dane zgromadzone na jednym etapie produkcji mogą być przydatne do optymalizacji kolejnych procesów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.