Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Open House Mark Andy

Open House Mark Andy

W kwietniu Mark Andy, znany producent maszyn wąskiej wstęgi, będzie gospodarzem Open House w swoim centrum demonstracyjnym w Macclesfield w Wielkiej Brytanii. Przez cztery dni przetwórcom z całej Europy będą prezentowane najnowsze technologie w zakresie etykiet i opakowań, przede wszystkim utrwalanie UV ProLED, wysokiej jakości fleksodruk, obróbka inline i druk cyfrowy.

Firma pokaże dwie maszyny flekso z nagradzanej serii Performance (ponad 200 instalacji od 2009 r.). 8-kolorowa maszyna P5 430 mm będzie demonstrowana z nowym modułem wykrawania Mark Andy: QCDC (Quick Change Die Cut), łatwym w użyciu i ergonomicznym. QCDC umożliwia operatorowi ustawienie nowego trybu wykrawania offline i zmianę bez użycia podnośnika. „Quick change cart”, rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla platformy Performance, znacznie skraca czas narządu wykrawania. Maszyna będzie produkować wysokiej klasy opakowania z tłoczeniem folią na gorąco inline.
Goście zobaczą na żywo także energooszczędną 6-kolorową maszynę P3 330 mm, wyposażoną w system ProLED i technologię Phoseon – efekt współpracy Mark Andy i Flint Group, która wykorzystuje promieniowanie fal średniej długości w celu wyeliminowania ozonu i ciepła. Technologia ta zapewnia głębsze i szybsze utwardzanie i oferuje większe możliwości suszenia w druku wodnym.
Mark Andy pokazał w ubiegłym roku technologię cyfrową – podczas kwietniowych prezentacji będzie można zobaczyć efektywną kosztową pełnokolorową maszynę do cyfrowego druku etykiet SRL 4,0 z cyfrowym workflow i systemem SRC, do obróbki krótkich serii. Szerokość wstęgi – do 320 mm, prędkość – 9 metrów na minutę.
Będą też demonstrowane nowe, szybkie przewijarki Rotoflex: VSI i VLI, z uaktualnionym systemem kontroli, nadające się do zaawansowanych aplikacji i niemal każdego typu folii.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.