Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W kwietniu targi Packaging Innovations

W kwietniu targi Packaging Innovations

W dniach 10–11 kwietnia 2013 w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się V, jubileuszowa edycja targów nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs Packaging Innovations. Udział w targach jest okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań i do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych.

Podczas Packaging Innovations 2013 zaprezentują się producenci i dostawcy:
- opakowań tekturowych, plastikowych, szklanych, drewnianych, metalowych itp.
- opakowań „inteligentnych” i ekologicznych
- materiałów POS, displayów
- rozwiązań w zakresie: projektowania opakowań, pozycjonowania i zarządzania marką, nadruku na opakowaniach, recyklingu opakowań.
Strefa LABELLING: etykiety, kody, nalepki; etykiety inteligentne; urządzenia do etykietowania, znakowania i kontroli; rozwiązania w zakresie nadruku na etykietach; systemy RFID.
Strefa CO-PACKAGING: pakowanie, przepakowywanie, konfekcjonowanie, kontrola jakości.
Strefa LOGISPACK: opakowania zbiorcze, opakowania gotowe na półkę (Shelf Ready Packaging), opakowania logistyczne, wewnętrzne, ochronne.
Strefa LUXPACK (nowość): opakowania na produkty luksusowe (np: jubilerskie, dla branży spożywczej, kosmetycznej), opakowania ozdobne, opakowania typu Premium.
Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają: właścicieli firm, dyrektorów zarządzających, menedżerów ds. marki, kierowników produktu, przedstawicieli działów marketingu, dyrektorów i specjalistów ds. zakupów, projektantów opakowań, technologów opakowań, dystrybutorów opakowań, menedżerów działów badań i rozwoju – reprezentujących przede wszystkim branżę spożywczą, kosmetyczną, farmaceutyczną, chemiczną, transportową i inne.
Targi oferują specjalny program „Innowacja”, który umożliwi firmom zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań związanych z technologią produkcji, opakowań, nadruku, wykorzystanym materiałem czy recyklingiem opakowań.
W ramach tej edycji poszerzona zostanie również STREFA STUDENTA, w której zadebiutują młodzi projektanci opakowań. Szczegóły na stronie www.easyfairs.com/pl

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.