Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliża się 5. edycja targów Warsaw Industry Week

Zbliża się 5. edycja targów Warsaw Industry Week

Fot. organizatora

Piąta odsłona Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych odbędą się w dn. 8–10 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie, którego patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, to nie tylko wystawa prezentująca najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie, ale też okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz zdobycia cennej wiedzy dzięki udziałowi w konferencjach branżowych.

Warsaw Industry Week to wydarzenie, które silnie się rozwija. Podczas pierwszej edycji w 2016 r. odnotowano ok. 5 tys. gości, podczas ostatniej odsłony, w 2019 r., było to już 13 tys. – wówczas ponad 350 wystawców zaprezentowało ok. 800 różnego rodzaju maszyn. Jak podaje organizator, według ostatnich prognoz tegoroczne wydarzenie przyciągnie jeszcze więcej firm i klientów. Podczas targów prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszynowej, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, druku 3D oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu. Organizatorzy, aby ułatwić gościom dotarcie do interesujących ich ofert, podzielili hale targowe na kilkanaście salonów tematycznych – są to m.in. strefa obróbki metali, lakiernictwa, hydrauliki, laserów, druku 3D, robotyki i automatyki oraz oprogramowania.

Targom towarzyszy bogata oferta konferencji i spotkań branżowych. W tym roku zaplanowano dwie konferencje. Pierwszą, pt. „Industry 4.0 – Polish-Italian Excellence & Their Resilience”, przygotowuje Confindustria Polonia, zaś druga, pt. „Instrumenty Przemysłu 4.0”, w której wezmą udział przedstawiciele takich firm jak m.in. Mitsubishi, Bosch, Siemens, Kuka oraz ABB, powstaje we współpracy z Platformą Przemysłu Przyszłości oraz Polskim Klastrem Budowlanym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://industryweek.pl.

.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.