Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowe partnerstwo na rynku – Xeikon i Technograph

Nowe partnerstwo na rynku – Xeikon i Technograph

Od lewej stoją: Piotr Mrozek (Technograph), Sebastian Stabel (Xeikon), Konrad Starościk (Technograph)

Podczas Xeikon Café 2019 firmy Xeikon i Technograph – polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu systemów do produkcji i obróbki opakowań – podpisały umowę partnerską. Na jej mocy Technograph stał się dystrybutorem serii Xeikon Cheetah oraz Xeikon 3000, maszyn opartych na technologii suchego tonera, wykorzystywanych w produkcji opakowań.

Technograph działa na polskim rynku od 2011 r., został założony przez Konrada Starościka oraz Piotra Mrozka. „Polski rynek produkcji opakowań jest nadal zdominowany przez techniki druku offsetowego, jednak wierzymy, że wobec ewolucji marek ku krótszym i silniej wersjonowanym nakładom przyszłością jest druk cyfrowy. Przez ostatnich pięć lat przyglądaliśmy się technologiom cyfrowym w druku i doszliśmy do wniosku, że tylko maszyny Xeikon mogą równać się jakością z offsetem. Robią świetną robotę jako zachęta do przechodzenia z offsetu i flekso na druk cyfrowy” – mówi Konrad Starościk, i dodaje: „Xeikon był jedynym wyborem z punktu widzenia jakości i jesteśmy pewni, że nasi klienci się z tym zgodzą. Już teraz mamy listę potencjalnych nabywców. Blisko współpracujemy z naszymi klientami. Pomagamy im w znajdowaniu najlepszych rozwiązań, oferujemy na bieżąco wartość dodaną i wsparcie. Cieszy nas fakt, że podejście firmy Xeikon jest identyczne” - dodaje Starościk.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos organizują w dn. 9 i 10 czerwca br. w nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Podczas spotkania specjaliści zaprezentują flagowe modele ploterów do druku LED/UV, eko/żywicznych, solwentowych, laserów, ploterów tnących, trymerów oraz laminatorów – czyli urządzeń umożliwiających wykonywanie wysokojakościowych, trwałych nadruków na dowolnym materiale.
Jakie urządzenia przygotowano dla Państwa?

W dn. 19 maja br. Drukarnia Read Me z Łodzi zorganizowała drugą już konferencję (o pierwszej, ubiegłorocznej, pisaliśmy TUTAJ) w formie online, podczas której zaprezentowano stan realizacji inwestycji podjętych w ramach projektu „Zastosowanie innowacyjnej technologii szybkiego wielobarwnego druku wysokonakładowego – przyjaznej środowisku – w celu poprawy konkurencyjności firmy”.

Siegwerk wprowadził na rynek nową serię farb offsetowych UV do zastosowań niespożywczych, przeznaczoną do zadruku na wszystkich rodzajach podłoży papierowych i kartonowych. Sicura Litho Pack Eco odznacza się wysoką zawartością (ponad 40%) bioodnawialnych komponentów pochodzenia roślinnego, stanowiąc tym samym przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.