Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Zapraszamy na nasze szkolenia!

Już w kwietniu organizuje Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, jednodniowe szkolenia „Poligrafia w marketingu” oraz „EFFECTIVE PACKAGING – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”.

Zaproszenie do numeru lutowego

Drugie w tym roku wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy m.in. z myślą o marcowych imprezach targowych Fespa Digital (08-11.03.2016, Amsterdam) oraz Warsaw Pack (08-10.03.2016, Nadarzyn).
Tematyka przewodnia wydania to: rozwiązania software’owe dla drukarni (m.in. workflow, automatyzacja, Web-to-Print); faktoring i leasing dla branży poligraficznej; druk cyfrowy w wielkim formacie; przygotowanie i druk opakowań; produkcja i przetwarzanie tektury falistej; Outdoor – Indoor; zapowiedzi targów Fespa Digital.

Już dziś zaprenumeruj „Świat DRUKU”!

Zachęcamy wszystkich naszych dotychczasowych i nowych czytelników do zaprenumerowania „Świata DRUKU” w 2016 roku. Wykupując prenumeratę, uzyskują Państwo również dostęp do cyfrowych wersji miesięcznika „Świat DRUKU". Ponadto każdy z prenumeratorów naszego pisma otrzymuje raz w tygodniu bezpłatny newsletter, zawierający aktualne informacje z branży poligraficznej i papierniczej, bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.
Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo w zakładce Prenumerata.

Plan konferencyjny „Świata DRUKU” na rok 2016

Zachęcamy Państwa do pobrania aktualnego planu szkoleń, konferencji i warsztatów, które będziemy organizować w ramach Akademii Wiedzy w 2016 roku. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych wydarzeń. Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania swojego udziału w tych eventach, a sponsorów do współpracy.

Już dziś zaprenumeruj „Świat DRUKU”!

Zachęcamy wszystkich naszych dotychczasowych i nowych czytelników do zaprenumerowania „Świata DRUKU” w 2016 roku. Wykupując prenumeratę, uzyskują Państwo również dostęp do cyfrowych wersji miesięcznika „Świat DRUKU". Ponadto każdy z prenumeratorów naszego pisma otrzymuje raz w tygodniu bezpłatny newsletter, zawierający aktualne informacje z branży poligraficznej i papierniczej, bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Zaproszenie do styczniowego „Świata DRUKU”

Styczniowe wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o dwóch wydarzeniach: Paperworld, Creativeworld (30.01–02.02, Frankfurt) i RemaDays (16–18.02, Nadarzyn). W numerze jak zwykle znajdą Państwo wiele interesujących informacji z branży. Główne zagadnienia, jakim poświęcimy miejsce w numerze, to poligrafia reklamowa, systemy komunikacji wizualnej; sitodruk i tampondruk; druk cyfrowy na tekstyliach; druk w małym i wielkim formacie; urządzenia do obróbki po druku; podłoża do druku (m.in. papier, karton, folie, tekstylia, banery).

Wszystkiego dobrego w roku 2016!

Z okazji zbliżającego się Sylwestra życzymy Państwu szampańskiej zabawy, a w nowym roku – zdrowia, samych sukcesów, radości i oczywiście wielu miłych chwil spędzonych ze „Światem DRUKU”!
Zespół „Świata DRUKU”

Wesołych Świąt!

Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, dużo odpoczynku od codziennych trosk oraz wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnym gronie życzy Państwu

Zespół „Świata DRUKU”

Świąteczna choinka od „Świata DRUKU”

Zachęcamy Państwa do obejrzenia przygotowanej przez nas świątecznej animacji na naszej stronie pod linkiem: http://www.swiatdruku.eu/.
Po kliknięciu na bombki mogą Państwo przejść do stron poszczególnych firm. Mamy nadzieję, że choinka przypadnie Państwu do gustu.

Nowy numer „Świata DRUKU”!

Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się ze specjalnym, świątecznym numerem „Świata DRUKU”, w którym jak zwykle znajdą Państwo wiele informacji na temat branży oraz interesujące artykuły dotyczące naszych tematów przewodnich.
Jednym z tekstów, który chcielibyśmy polecić Państwa uwadze, jest artykuł „Dobry czas dla upominków”, na potrzeby którego zebraliśmy opinie członków zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Z tekstu dowiedzą się Państwo między innymi, jak PIAP ocenia kondycję branży upominków reklamowych w 2015 roku. Członkowie PIAP-u podzielili się również z nami swoimi przewidywaniami co do tego, jakie upominki reklamowe będą się ich zdaniem cieszyły największą popularnością w 2016 roku. To tylko jeden z wielu ciekawych artykułów, jakie dla Państwa przygotowaliśmy w tym miesiącu.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.