Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Zmiana terminu szkolenia EFFECTIVE PACKAGING!

Organizowane przez nas w ramach Akademii Wiedzy szkolenie „EFFECTIVE PACKAGING – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki” odbędzie się 10 maja 2016 roku w godzinach 9:00–17:00, w Warszawie.

Zapraszamy na konferencję "Innowacyjne opakowania"

Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, wraz z firmami: Color Management Consulting, BOBST Polska, Böttcher Polska, Digiprint, Heidelberg Polska, HP, ITTP SA i Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy, organizuje w ramach Akademii Wiedzy VI Konferencję z cyklu:

INNOWACYJNE OPAKOWANIA
Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych,

która odbędzie się 27 kwietnia 2016 r., w godz. 9.00 – 16.30 w Hotelu Iness w Łodzi, ul. Wróblewskiego 19/23.

Patronat nad wydarzeniem objęły: Polska Izba Druku, Polska Izba Opakowań i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Ostatnie bezpłatne zaproszenia na „JAK OPAKOWAĆ BRANDY?”

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze spółką Targi
w Krakowie – organizatorem targów Packaging Inovations oraz partnerami – firmami:
Avery Dennison Polska, Cobalt Spark, Esko, Europapier-Impap, Fujifilm Sericol Polska, HP Indigo, Multifol, PC Print i Xeikon, organizuje w ramach Akademii Wiedzy w pierwszym dniu targów,
12 kwietnia br., kolejną edycję warsztatów:

JAK OPAKOWAĆ BRANDY?
Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę

Istnieje jeszcze możliwość bezpłatnej rejestracji na warsztaty „Jak opakować brandy” (promocja do wyczerpania bezpłatnych zaproszeń).

Zachęcamy do współtworzenia z nami „Poradnika dla przedsiębiorcy”

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy przy tworzeniu przygotowywanego przez nas specjalnego dodatku „Poradnik dla przedsiębiorcy. Finansowanie inwestycji”. Publikacja będzie dystrybuowana wraz z majowym wydaniem „Świata DRUKU”. Naszą ideą jest stworzenie praktycznego poradnika na temat pozyskiwania środków na inwestycje w sektorze poligrafii. Zatem obecność w publikacji prosimy potraktować prestiżowo – warto bowiem zaznaczyć swoją obecność na naszym rynku i zarazem wziąć udział w upowszechnianiu wiedzy na temat sposobów finansowania.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube!

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy w serwisie YouTube nasz kanał, na którym będą mogli Państwo zobaczyć m.in. relacje z organizowanych przez nas wydarzeń.

Zachęcamy do zajrzenia na niego już dziś. Kliknij >>

Zdrowych i spokojnych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego Śmigusa Dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU'

Zaproszenie do numeru kwietniowego

Kwietniowe wydanie „Świata DRUKU” to pierwszy z kilku numerów poświęconych zbliżającym się targom drupa, których jesteśmy partnerem medialnym. Tradycyjnie będzie można nas tam znaleźć na stoisku z prasą branżową. W numerze znajdą Państwo pierwszą część zapowiedzi firm wystawiających się na drupie, a temat ten będziemy kontynuowali w numerze majowym, który będzie dystrybuowany na targach. Zachęcamy do przesyłania nam informacji na temat tego, co zamierzają Państwo zaprezentować na tych najważniejszych na świecie targach poligraficznych. Ponadto kwietniowy „Świat DRUKU” przygotowujemy z myślą o majowych imprezach targowych: Targach Plastpol (17–20.05, Kielce) i Targach Książki (19–22.05, Warszawa).
Tematyka przewodnia wydania to: maszyny, urządzenia i materiały do druku na podłożach niechłonnych, inkjet, druk UV; sitodruk, tampondruk, druk na tekstyliach; produkcja broszur i książek, drukarnie dziełowe; zapowiedzi wystawców targów drupa 2016 – cz. 1.

Warsztaty „JAK OPAKOWAĆ BRANDY?” podczas Packaging Innovations

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze spółką Targi
w Krakowie – organizatorem targów Packaging Inovations oraz partnerami – firmami:
Avery Dennison Polska, Cobalt Spark, Esko, Europapier-Impap, Fujifilm Sericol Polska, HP Indigo, Multifol, PC Print i Xeikon, organizuje w ramach Akademii Wiedzy w pierwszym dniu targów, 12 kwietnia br., kolejną edycję warsztatów:

JAK OPAKOWAĆ BRANDY?
Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę

Posłuchaj najnowszej piosenki drupowej!

Jeśli chcą Państwo usłyszeć tegoroczną piosenkę drupową, zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie można zobaczyć fragment jej premierowego wykonania.

Zaproszenie do numeru marcowego

Trzecie w tym roku wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy m.in. z myślą o kwietniowych imprezach targowych: Film Video Foto (7–9 kwietnia, Łódź) i Packaging Innovations (12–13 kwietnia, Warszawa).
Tematyka przewodnia wydania to: rozwiązania dla działu DTP (monitory, skanery, tablety, aparaty fotograficzne, programy graficzne, fonty, programy i sprzęt do kalibracji); urządzenia i materiały do wysokojakościowego druku fotografii i reprodukcji oraz tworzenia fotoalbumów; innowacyjne opakowania i etykiety (m.in. IML, shrink sleeve, booklet, peel-off, twin feeder, z kodem RFID); fleksografia, taśmy samoprzylepne; opakowania z tektury litej i falistej; maszyny i urządzenia do produkcji opakowań; uszlachetnianie opakowań; znakowanie opakowań; kontrola jakości ich produkcji; systemy gospodarowania odpadami.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.