Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

5. konferencja „Tektura falista” w tym tygodniu

W tym tygodniu, od czwartku do piątku, trwa dwudniowa jubileuszowa konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie”, organizowana w ramach Akademii Wiedzy przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU”, i współorganizatorów:
BOBST Polska, Digiprint PL (Esko), Fujifilm Sericol, Siegwerk Prochowice (dawniej: ACTEGA Colorchemie Polska), Sanaga Technology wraz z firmami: Dongguan Yuan Feng Printing Materials Technology, Foshan Nanhai Fucheng Belting Industry, Jiangsu Xutian Environmental Protection Machinery, Kunshan Youyuansheng Machinery, Shanghai Jinchang Carton Machinery Manufacture, Shanghai Jingyinze Packing Machinery, Qingdao JUSTU Precision Machinery, Qingdao Pntek Machinery oraz patron merytoryczny: Wydział Papiernictwa i Poligrafii PŁ.

Zaproszenie do numeru czerwcowego

Czerwcowe wydanie „Świata DRUKU” to kolejny numer poświęcony targom drupa, których jesteśmy partnerem medialnym. Będziemy kontynuować tematykę drupową, a oprócz tego znajdą w nim Państwo takie zagadnienia przewodnie, jak:
• podłoża drukowe;
• opakowania giętkie i kartonowe; etykiety
• zarządzanie marką;
• rozwiązania konwencjonalne i hybrydowe w maszynach poligraficznych;
• serwis i obsługa posprzedażna; rynek maszyn używanych;
• obróbka po druku (introligatornia i uszlachetnianie);
• sposoby zabezpieczania druków i ochrony marki.

5. konferencja „Tektura falista” już za kilka dni

5. konferencja „Tektura falista” już za kilka dni

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się dwudniowa jubileuszowa konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie”, organizowana w ramach Akademii Wiedzy przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU”, i współorganizatorów:

BOBST Polska, Digiprint PL (Esko), Fujifilm Sericol, Siegwerk Prochowice (dawniej: ACTEGA Colorchemie Polska), Sanaga Technology wraz z firmami: Dongguan Yuan Feng Printing Materials Technology, Foshan Nanhai Fucheng Belting Industry, Jiangsu Xutian Environmental Protection Machinery, Kunshan Youyuansheng Machinery, Shanghai Jinchang Carton Machinery Manufacture, Shanghai Jingyinze Packing Machinery, Qingdao JUSTU Precision Machinery, Qingdao Pntek Machinery oraz patron merytoryczny: Wydział Papiernictwa i Poligrafii PŁ.

Co nowego na drupie?

Zachęcamy Państwa do śledzenia zapowiedzi wystawców, których będzie można odwiedzić na targach drupa. Najświeższe informacje o nowościach i atrakcjach, jakie firmy szykują na te największe targi poligraficzne, znajdą Państwu w zakładce drupa news.

Dziękujemy za obecność na konferencji "INNOWACYJNE OPAKOWANIA"!

27 kwietnia odbyła się VI edycja konferencji "INNOWACYJNE OPAKOWANIA. Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych", organizowanej w ramach Akademii Wiedzy przez firmę Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawcę „Świata DRUKU”, wraz z firmami: Color Management Consulting, BOBST Polska, Böttcher Polska, Digiprint, Heidelberg Polska, HP, ITTP SA i Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy.

Patronat nad wydarzeniem objęły: Polska Izba Druku, Polska Izba Opakowań i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Wszystkim gościom, partnerom i patronom serdecznie dziękujemy!

Relację z wydarzenia zamieścimy już wkrótce w "Świecie DRUKU".

Udanej majówki!

Życzymy Państwu słonecznej i radosnej majówki - dużo wypoczynku i wiosennej pogody!

Zespół "Świata DRUKU"

Zapraszamy na 5. konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, i współorganizatorzy:

BOBST Polska, Digiprint PL (Esko), Fujifilm Sericol, Siegwerk Prochowice (dawniej: ACTEGA Colorchemie Polska), Sanaga Technology wraz z firmami: Dongguan Yuan Feng Printing Materials Technology, Foshan Nanhai Fucheng Belting Industry, Jiangsu Xutian Environmental Protection Machinery, Kunshan Youyuansheng Machinery, Shanghai Jinchang Carton Machinery Manufacture, Shanghai Jingyinze Packing Machinery, Qingdao JUSTU Precision Machinery, Qingdao Pntek Machinery oraz patron merytoryczny: Wydział Papiernictwa i Poligrafii PŁ

zapraszają Państwa na jubileuszową – 5. Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się 19–20 maja 2016 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng, Mikorzyn k. Ślesina (Mikorzyn 1A, 62-561 Ślesin)

Szanowni Czytelnicy!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w odnalezieniu rodziny łódzkiego drukarza kpt. Eugeniusza Grapowa, zamordowanego w 1940 roku w Katyniu, ku pamięci którego w ramach akcji Stowarzyszenia Parafiada „Ocalić od zapomnienia” posadzono Dąb Katyński na terenie miejscowego zespołu szkół ogólnokształcących.

Zapraszamy do numerów majowego i czerwcowego!

Szanowni Państwo,
Zaczęliśmy już przygotowywanie dwóch najbliższych numerów "Świata DRUKU: majowego i czerwcowego.
Majowe wydanie „Świata DRUKU” to kolejny numer poświęcony zbliżającym się targom drupa, których jesteśmy partnerem medialnym. Znajdą w nim Państwo drugą część zapowiedzi firm wystawiających się na drupie. To numer szczególny, bo polsko-angielski, który wszyscy zainteresowani będą mogli otrzymać bezpłatnie na stoisku prasy branżowej podczas targów w Duesseldorfie. Tematyka przewodnia wydania to: drupa 2016 – zapowiedzi cz. 2; technologie, maszyny, urządzenia i materiały poligraficzne; Polska na poligraficznej mapie Europy i świata.

VI edycja konferencji "INNOWACYJNE OPAKOWANIA"

Dziś odbywa się VI edycja konferencji "INNOWACYJNE OPAKOWANIA. Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych", organizowanej w ramach Akademii Wiedzy przez firmę Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawcę „Świata DRUKU”, wraz z firmami: Color Management Consulting, BOBST Polska, Böttcher Polska, Digiprint, Heidelberg Polska, HP, ITTP SA i Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy.

Patronat nad wydarzeniem objęły: Polska Izba Druku, Polska Izba Opakowań i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.