Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Zdrowych i spokojnych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego Śmigusa Dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU'

Zaproszenie do numeru kwietniowego

Kwietniowe wydanie „Świata DRUKU” to pierwszy z kilku numerów poświęconych zbliżającym się targom drupa, których jesteśmy partnerem medialnym. Tradycyjnie będzie można nas tam znaleźć na stoisku z prasą branżową. W numerze znajdą Państwo pierwszą część zapowiedzi firm wystawiających się na drupie, a temat ten będziemy kontynuowali w numerze majowym, który będzie dystrybuowany na targach. Zachęcamy do przesyłania nam informacji na temat tego, co zamierzają Państwo zaprezentować na tych najważniejszych na świecie targach poligraficznych. Ponadto kwietniowy „Świat DRUKU” przygotowujemy z myślą o majowych imprezach targowych: Targach Plastpol (17–20.05, Kielce) i Targach Książki (19–22.05, Warszawa).
Tematyka przewodnia wydania to: maszyny, urządzenia i materiały do druku na podłożach niechłonnych, inkjet, druk UV; sitodruk, tampondruk, druk na tekstyliach; produkcja broszur i książek, drukarnie dziełowe; zapowiedzi wystawców targów drupa 2016 – cz. 1.

Warsztaty „JAK OPAKOWAĆ BRANDY?” podczas Packaging Innovations

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze spółką Targi
w Krakowie – organizatorem targów Packaging Inovations oraz partnerami – firmami:
Avery Dennison Polska, Cobalt Spark, Esko, Europapier-Impap, Fujifilm Sericol Polska, HP Indigo, Multifol, PC Print i Xeikon, organizuje w ramach Akademii Wiedzy w pierwszym dniu targów, 12 kwietnia br., kolejną edycję warsztatów:

JAK OPAKOWAĆ BRANDY?
Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę

Posłuchaj najnowszej piosenki drupowej!

Jeśli chcą Państwo usłyszeć tegoroczną piosenkę drupową, zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie można zobaczyć fragment jej premierowego wykonania.

Zaproszenie do numeru marcowego

Trzecie w tym roku wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy m.in. z myślą o kwietniowych imprezach targowych: Film Video Foto (7–9 kwietnia, Łódź) i Packaging Innovations (12–13 kwietnia, Warszawa).
Tematyka przewodnia wydania to: rozwiązania dla działu DTP (monitory, skanery, tablety, aparaty fotograficzne, programy graficzne, fonty, programy i sprzęt do kalibracji); urządzenia i materiały do wysokojakościowego druku fotografii i reprodukcji oraz tworzenia fotoalbumów; innowacyjne opakowania i etykiety (m.in. IML, shrink sleeve, booklet, peel-off, twin feeder, z kodem RFID); fleksografia, taśmy samoprzylepne; opakowania z tektury litej i falistej; maszyny i urządzenia do produkcji opakowań; uszlachetnianie opakowań; znakowanie opakowań; kontrola jakości ich produkcji; systemy gospodarowania odpadami.

Dowiedz się, jak opakować brandy

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką Targi w Krakowie – organizatorem targów Packaging Inovations oraz partnerami organizuje w ramach Akademii Wiedzy w pierwszym dniu targów, 12 kwietnia br., kolejną edycję warsztatów: JAK OPAKOWAĆ BRANDY?

Z prenumeratą „Świata DRUKU” na drupę 2016!

„Świat DRUKU” i organizatorzy targów drupa 2016 przygotowali dla Państwa specjalną promocję, której trudno się oprzeć.
Mamy dla Państwa pięćdziesiąt jednodniowych biletów na tegoroczne targi drupa. Każdy, kto wykupi roczną prenumeratę „Świata DRUKU”, otrzyma od nas jednodniowy elektroniczny bilet wstępu na drupę 2016 o wartości 45 euro na wskazany przez Państwa dzień odwiedzin targów.

Polub nas na Facebooku!

Zachęcamy do odwiedzania „Świata DRUKU” na Facebooku. Zamieszczamy tam informacje na temat wydarzeń, którym patronujemy, imprez branżowych, w których warto wziąć udział, a także dotyczące nowości w branży poligraficznej.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Zapraszamy do odwiedzenia nas na RemaDays!

W dniach 16–18 lutego w nowym Centrum Targowym w Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. W trakcie trzech dni na powierzchni około 35 000 m2 spotka się 15 000 praktyków branży. „Świat DRUKU” znalazł się wśród patronów medialnych wydarzenia, a na targach będzie można nas znaleźć na stoisku M32 w hali F.

Z prenumeratą „Świata DRUKU” na drupę 2016!

Drodzy Państwo!
„Świat DRUKU” i organizatorzy targów drupa 2016 przygotowali dla Państwa specjalną promocję, której trudno się oprzeć.
Mamy dla Państwa pięćdziesiąt jednodniowych biletów na tegoroczne targi drupa. Każdy, kto wykupi roczną prenumeratę „Świata DRUKU”, otrzyma od nas jednodniowy elektroniczny bilet wstępu na drupę 2016 o wartości 45 euro na wskazany przez Państwa dzień odwiedzin targów.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.