Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Zaproszenie do numeru marcowego

Trzecie w tym roku wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy m.in. z myślą o kwietniowych imprezach targowych: Film Video Foto (7–9 kwietnia, Łódź) i Packaging Innovations (12–13 kwietnia, Warszawa).
Tematyka przewodnia wydania to: rozwiązania dla działu DTP (monitory, skanery, tablety, aparaty fotograficzne, programy graficzne, fonty, programy i sprzęt do kalibracji); urządzenia i materiały do wysokojakościowego druku fotografii i reprodukcji oraz tworzenia fotoalbumów; innowacyjne opakowania i etykiety (m.in. IML, shrink sleeve, booklet, peel-off, twin feeder, z kodem RFID); fleksografia, taśmy samoprzylepne; opakowania z tektury litej i falistej; maszyny i urządzenia do produkcji opakowań; uszlachetnianie opakowań; znakowanie opakowań; kontrola jakości ich produkcji; systemy gospodarowania odpadami.

Dowiedz się, jak opakować brandy

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką Targi w Krakowie – organizatorem targów Packaging Inovations oraz partnerami organizuje w ramach Akademii Wiedzy w pierwszym dniu targów, 12 kwietnia br., kolejną edycję warsztatów: JAK OPAKOWAĆ BRANDY?

Z prenumeratą „Świata DRUKU” na drupę 2016!

„Świat DRUKU” i organizatorzy targów drupa 2016 przygotowali dla Państwa specjalną promocję, której trudno się oprzeć.
Mamy dla Państwa pięćdziesiąt jednodniowych biletów na tegoroczne targi drupa. Każdy, kto wykupi roczną prenumeratę „Świata DRUKU”, otrzyma od nas jednodniowy elektroniczny bilet wstępu na drupę 2016 o wartości 45 euro na wskazany przez Państwa dzień odwiedzin targów.

Polub nas na Facebooku!

Zachęcamy do odwiedzania „Świata DRUKU” na Facebooku. Zamieszczamy tam informacje na temat wydarzeń, którym patronujemy, imprez branżowych, w których warto wziąć udział, a także dotyczące nowości w branży poligraficznej.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Zapraszamy do odwiedzenia nas na RemaDays!

W dniach 16–18 lutego w nowym Centrum Targowym w Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. W trakcie trzech dni na powierzchni około 35 000 m2 spotka się 15 000 praktyków branży. „Świat DRUKU” znalazł się wśród patronów medialnych wydarzenia, a na targach będzie można nas znaleźć na stoisku M32 w hali F.

Z prenumeratą „Świata DRUKU” na drupę 2016!

Drodzy Państwo!
„Świat DRUKU” i organizatorzy targów drupa 2016 przygotowali dla Państwa specjalną promocję, której trudno się oprzeć.
Mamy dla Państwa pięćdziesiąt jednodniowych biletów na tegoroczne targi drupa. Każdy, kto wykupi roczną prenumeratę „Świata DRUKU”, otrzyma od nas jednodniowy elektroniczny bilet wstępu na drupę 2016 o wartości 45 euro na wskazany przez Państwa dzień odwiedzin targów.

Zapraszamy na nasze szkolenia!

Już w kwietniu organizuje Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, jednodniowe szkolenia „Poligrafia w marketingu” oraz „EFFECTIVE PACKAGING – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”.

Zaproszenie do numeru lutowego

Drugie w tym roku wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy m.in. z myślą o marcowych imprezach targowych Fespa Digital (08-11.03.2016, Amsterdam) oraz Warsaw Pack (08-10.03.2016, Nadarzyn).
Tematyka przewodnia wydania to: rozwiązania software’owe dla drukarni (m.in. workflow, automatyzacja, Web-to-Print); faktoring i leasing dla branży poligraficznej; druk cyfrowy w wielkim formacie; przygotowanie i druk opakowań; produkcja i przetwarzanie tektury falistej; Outdoor – Indoor; zapowiedzi targów Fespa Digital.

Już dziś zaprenumeruj „Świat DRUKU”!

Zachęcamy wszystkich naszych dotychczasowych i nowych czytelników do zaprenumerowania „Świata DRUKU” w 2016 roku. Wykupując prenumeratę, uzyskują Państwo również dostęp do cyfrowych wersji miesięcznika „Świat DRUKU". Ponadto każdy z prenumeratorów naszego pisma otrzymuje raz w tygodniu bezpłatny newsletter, zawierający aktualne informacje z branży poligraficznej i papierniczej, bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.
Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo w zakładce Prenumerata.

Plan konferencyjny „Świata DRUKU” na rok 2016

Zachęcamy Państwa do pobrania aktualnego planu szkoleń, konferencji i warsztatów, które będziemy organizować w ramach Akademii Wiedzy w 2016 roku. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych wydarzeń. Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania swojego udziału w tych eventach, a sponsorów do współpracy.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.