Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Już dziś zaprenumeruj „Świat DRUKU”!

Zachęcamy wszystkich naszych dotychczasowych i nowych czytelników do zaprenumerowania „Świata DRUKU” w 2016 roku. Wykupując prenumeratę, uzyskują Państwo również dostęp do cyfrowych wersji miesięcznika „Świat DRUKU". Ponadto każdy z prenumeratorów naszego pisma otrzymuje raz w tygodniu bezpłatny newsletter, zawierający aktualne informacje z branży poligraficznej i papierniczej, bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Zaproszenie do styczniowego „Świata DRUKU”

Styczniowe wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o dwóch wydarzeniach: Paperworld, Creativeworld (30.01–02.02, Frankfurt) i RemaDays (16–18.02, Nadarzyn). W numerze jak zwykle znajdą Państwo wiele interesujących informacji z branży. Główne zagadnienia, jakim poświęcimy miejsce w numerze, to poligrafia reklamowa, systemy komunikacji wizualnej; sitodruk i tampondruk; druk cyfrowy na tekstyliach; druk w małym i wielkim formacie; urządzenia do obróbki po druku; podłoża do druku (m.in. papier, karton, folie, tekstylia, banery).

Wszystkiego dobrego w roku 2016!

Z okazji zbliżającego się Sylwestra życzymy Państwu szampańskiej zabawy, a w nowym roku – zdrowia, samych sukcesów, radości i oczywiście wielu miłych chwil spędzonych ze „Światem DRUKU”!
Zespół „Świata DRUKU”

Wesołych Świąt!

Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, dużo odpoczynku od codziennych trosk oraz wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnym gronie życzy Państwu

Zespół „Świata DRUKU”

Świąteczna choinka od „Świata DRUKU”

Zachęcamy Państwa do obejrzenia przygotowanej przez nas świątecznej animacji na naszej stronie pod linkiem: http://www.swiatdruku.eu/.
Po kliknięciu na bombki mogą Państwo przejść do stron poszczególnych firm. Mamy nadzieję, że choinka przypadnie Państwu do gustu.

Nowy numer „Świata DRUKU”!

Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się ze specjalnym, świątecznym numerem „Świata DRUKU”, w którym jak zwykle znajdą Państwo wiele informacji na temat branży oraz interesujące artykuły dotyczące naszych tematów przewodnich.
Jednym z tekstów, który chcielibyśmy polecić Państwa uwadze, jest artykuł „Dobry czas dla upominków”, na potrzeby którego zebraliśmy opinie członków zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Z tekstu dowiedzą się Państwo między innymi, jak PIAP ocenia kondycję branży upominków reklamowych w 2015 roku. Członkowie PIAP-u podzielili się również z nami swoimi przewidywaniami co do tego, jakie upominki reklamowe będą się ich zdaniem cieszyły największą popularnością w 2016 roku. To tylko jeden z wielu ciekawych artykułów, jakie dla Państwa przygotowaliśmy w tym miesiącu.

Zaproszenie do styczniowego „Świata DRUKU”

Styczniowe wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o dwóch wydarzeniach: Paperworld, Creativeworld (30.01–02.02, Frankfurt) i RemaDays (16–18.02, Nadarzyn). W numerze jak zwykle znajdą Państwo wiele interesujących informacji z branży. Główne zagadnienia, jakim poświęcimy miejsce w numerze, to poligrafia reklamowa, systemy komunikacji wizualnej; sitodruk i tampondruk; druk cyfrowy na tekstyliach; druk w małym i wielkim formacie; urządzenia do obróbki po druku; podłoża do druku (m.in. papier, karton, folie, tekstylia, banery).
Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłoszenia swojej firmy do zestawień, które znajdą się w styczniowym numerze. Będą to: Dostawcy urządzeń, materiałów i usług w zakresie druku UV, Dostawcy urządzeń, materiałów i usług w zakresie obróbki po druku i uszlachetniania, Dostawcy urządzeń, materiałów i usług w zakresie druku na tekstyliach, Dostawcy rozwiązań do sitodruku i tampondruku. Zachęcamy Państwa do udziału w zestawieniach i przekazywania klientom tą drogą informacji o swojej ofercie.

Kolejna Akademia Zarządzania Barwą za nami!

W dniu 19 listopada w Warszawie odbyła się już dziewiąta konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą „Color Management w teorii i praktyce”, organizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę „Świata DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z firmami: Agfa Graphics, Alstor (Eizo), BST eltromat International, Color Management Consulting, Corel, Epson Europe, Fujifilm Europe, KAROŃ Lettero i Reprograf.
Miło nam poinformować, że konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział ponad 100 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i prelegentom za współpracę, a uczestnikom za przybycie. Szczegółową relację zamieścimy w styczniowym wydaniu „Świata DRUKU”. Fotorelację z wydarzenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

„Świat DRUKU” na Fast Textile

W dniach 25–27 listopada na terenie Ptak Fashion City w Rzgowie odbędą się Międzynarodowe Targi Tkanin i Dodatków Fast Textile, na których „Świat DRUKU” będzie obecny ze swoim stoiskiem (nr 220). Nasz magazyn znalazł się również wśród patronów medialnych wydarzenia. Szczególnie polecamy Państwa uwadze prezentację „Cyfrowe techniki druku na tekstyliach” występującego z ramienia „Świata DRUKU” Tomasza Kucińskiego, Senior Account Managera – LFP, z firmy Epson Europe B.V. Oddział w Polsce. Prelekcja odbędzie się 25 listopada (środa) o godzinie 16:15 na terenie targów. Ponadto na naszym stoisku będzie można zobaczyć ploter do zadruku bezpośredniego na tekstyliach oraz prasę do utrwalania prezentowane przez firmę Epson, a także ploter do zadruku pośredniego i kalander prezentowane przez firmę Polkos.

Nowy plan wydawniczy "Świata DRUKU" już dostępny!

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy już plan wydawniczy na 2016 rok. Wszystkich zainteresowanych tematyką poszczególnych wydań przyszłorocznego "Świata DRUKU" zachęcamy do zapoznania się z nim w zakładce Plan wydawniczy 2016.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.