Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie

Technologie

Informacje na temat najnowszych technologii zastosowanych (lub jeszcze nie) w urządzeniach i rozwiązaniach produkcyjnych, informacje na temat: badań i projektów naukowych, nowych produktów – maszyn, urządzeń, materiałów, systemów, programów.

Regenerowane urządzenia Canona

Canon Europe wprowadził do sprzedaży cztery regenerowane wersje popularnych urządzeń wielofunkcyjnych (MFD) formatu A3: czarno-białe modele iR3025Ne, iR3045Ne, iR5065Ne oraz kolorowy model iRC3580Ne. Urządzenia są regenerowane w zakładach Canona w Giessen w Niemczech. Doświadczenie i wiedza zespołu, nabyta w ciągu ponad 40 lat produkcji kopiarek, pozwala na zregenerowanie urządzeń z wykorzystaniem nawet 93% istniejących komponentów (według wagi), co minimalizuje zapotrzebowanie na nowe zasoby i ogranicza emisję dwutlenku węgla.

Atramenty Mutoh NanoResin UMS

Podczas targów FESPA 2013 firma Mutoh zaprezentowała nową generację atramentów o innowacyjnej formule opartych na bazie żywic.

Nowe Xerox WorkCentre 7800

W lipcu Xerox zaprezentował serię WorkCentre 7800 z architekturą Cisco TrustSec zabezpieczającą firmowe dane. Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone są również w kontroler ConnectKey, który umożliwia druk w chmurze i z urządzeń mobilnych.

Regenerowane urządzenia Canona

Canon Europe wprowadził do sprzedaży cztery regenerowane wersje popularnych urządzeń wielofunkcyjnych (MFD) formatu A3: czarno-białe modele iR3025Ne, iR3045Ne, iR5065Ne oraz kolorowy model iRC3580Ne. Urządzenia są regenerowane w zakładach Canona w Giessen w Niemczech. Doświadczenie i wiedza zespołu, nabyta w ciągu ponad 40 lat produkcji kopiarek, pozwala na zregenerowanie urządzeń z wykorzystaniem nawet 93% istniejących komponentów (według wagi), co minimalizuje zapotrzebowanie na nowe zasoby i ogranicza emisję dwutlenku węgla.

Brother P-touch H300 – wygodne etykietowanie w wersji mobilnej

Nowa, przenośna drukarka etykiet firmy Brother P-touch H300, do zastosowań profesjonalnych i domowych, pozwala na szybkie i wygodne etykietowanie dokumentów i sprzętów.

Zwiększ zyski ze sprzedaży i wzbudź zaufanie klientów dzięki pełnokolorowej drukarce bonów

TM-C710 to obecnie jedyna na rynku, jak zapewnia Epson, drukarka POS do drukowania kolorowych bonów, która ze względu na niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się w każdym punkcie kasowym. To wielofunkcyjne urządzenie szczególnie przydatne podczas kampanii reklamowych zwiększy zyski ze sprzedaży i pomoże wzbudzić zaufanie klientów. Możliwość drukowania kolorowych bonów w chwili transakcji, jaką daje drukarka TM-C710, pozwoli dostosować ofertę do każdego.

Biznesowe aplikacje mobilne do wydajnego przetwarzania dokumentów

Firma Canon Europe zaprezentowała CaptureOnTouch Mobile Tool Kit dla systemu iOS i CaptureOnTouch Mobile SDK dla urządzeń pracujących w systemie Android – narzędzia, które pozwolą zaoferować rozwiązania jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb związanych z systemem pracy mobilnej. Oba nowe zestawy narzędzi programowych pozwalają partnerom firmy Canon rozwijać aplikacje mobilne o funkcje takie jak np. skanowanie wsadowe – dla skanerów z linii imageFORMULA.

Adobe Photoshop Lightroom 5

W czerwcu firma Adobe poinformowała o dostępności programu Adobe Photoshop Lightroom 5 dla systemów operacyjnych Mac OS oraz Windows. Produkt dostępny jest w indywidualnej licencji, a także w ramach członkostwa Adobe Creative Cloud. Stworzony zarówno dla miłośników fotografii, jak i profesjonalistów Lightroom 5 powiększa liczbę najważniejszych funkcji edycji zdjęć oraz znacząco usprawnia przepływy pracy. Od początku kwietnia br. program był dostępny publicznie w wersji beta.

PaperTyger – papier laminowany

W czerwcu br. Antalis Poland wzbogacił swoją ofertę o PaperTyger – laminowane papiery przeznaczone do zastosowań długookresowych. PaperTyger powstał z połączenia papieru z warstwą laminatu. Dzięki temu charakteryzuje go długotrwałość i wytrzymałość podłoży syntetycznych przy jednoczesnym zachowaniu możliwości zadruku i obróbki właściwych dla papieru.

Nowy Xerox IJP 2000 na potrzeby reklamy wewnętrznej

Rośnie zapotrzebowanie na duże reklamy typu indoor: plakaty, grafikę w punktach sprzedaży i banery. Dzięki dużej szybkości nowego urządzenia szerokoformatowego Xerox IJP 2000 usługodawcy mogą wykonywać więcej tego rodzaju zleceń w krótszym czasie.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.