Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie

Technologie

Informacje na temat najnowszych technologii zastosowanych (lub jeszcze nie) w urządzeniach i rozwiązaniach produkcyjnych, informacje na temat: badań i projektów naukowych, nowych produktów – maszyn, urządzeń, materiałów, systemów, programów.

Xerox wprowadza na polski rynek ColorQube

Xerox wprowadza na polski rynek nowy ColorQube 8900, wielofunkcyjne urządzenie drukujące w technologii stałego atramentu, które ma szansę zredefiniować pojęcie „ekologicznego” druku w kolorze. ColorQube 8900 w porównaniu do laserowych urządzeń tej samej klasy produkuje do 90% mniej odpadów podczas drukowania i zużywa o 17% mniej energii w trakcie całego cyklu życia produktu. Nowy model w portfolio Xerox to szczególnie ciekawa propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw, które korzystając z szeregu jego funkcji, mogą tworzyć własne barwne materiały promocyjne, nie tylko wysokiej jakości, ale i w rozsądnej cenie – dzięki hybrydowemu planowi rozliczania.

Nowe folie Ikonos

Ikonos Profiflex Pro Sandblast BRT 300+ to rodzimej produkcji folia do piaskowania – kolejny nowy produkt w portfolio Ikonos. Z kolei seria samoprzylepnych folii Ikonos Profiflex Pro poszerzyła się o nowe białe folie monomeryczne AVR, do zastosowań krótko- i średniookresowych.

Kolorowo i mobilnie z HP

Przykładem użytecznych w biurze urządzeń drukujących w kolorze są HP Officejet Pro 8100 ePrinter oraz HP Officejet 8600 e-AiO (dostępny także w wersji Pro 8600 Plus e-AiO). W czerwcu br. na polski rynek wprowadzono pierwsze na świecie mobilne urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 150 Mobile AIO.

MFP OKI MC362dn – wielofunkcyjność i prostota

Model MC362dn firmy OKI to najnowsza propozycja dla wszystkich, którzy chcą podnieść wydajność, efektywność i jakość kolorowego druku w swojej firmie. Łatwość obsługi, ergonomiczna obudowa i energooszczędność to doskonałe połączenie najbardziej pożądanych cech każdego wielofunkcyjnego urządzenia drukującego.

Canon imageFORMULA DR-C130 – wszechstronny kompaktowy skaner biznesowy

Jest już dostępny na terenie Europy w punktach sprzedaży firmy Canon i u wybranych dystrybutorów najnowszy produkt z serii biznesowych skanerów Canon imageFORMULA – DR-C130. Oferuje on łatwość obsługi i niezawodność w połączeniu z uniwersalnym oprogramowaniem, umożliwiającym m.in. bezpośrednie połączenie z chmurą. Prędkość skanowania: do 30 stron lub 60 obrazów na minutę, co znacząco zwiększa produktywność.

Ricoh Aficio MP 6002/MP 7502/MP 9002 – nowy wymiar personalizacji i bezpieczeństwa

Najnowsze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Ricoh Aficio MP 6002/MP 7502/MP 9002 to znakomite rozwiązanie dla firm, które wykonują duże ilości wydruków miesięcznie (20 tys. i więcej), wymagają ponadprzeciętnej prędkości i zależy im na zaawansowanej obróbce końcowej dokumentów.

Nowe produkty desktopowe dla sektora mikrobiznesu

Firma OKI Europe wprowadziła gamę nowych produktów zaprojektowanych tak, aby zaspokoić szczególne potrzeby rozwijającego się sektora mikrobiznesu. Dzięki dodaniu nowych produktów, wraz z kolorowymi i monochromatycznymi urządzeniami jedno- (SFP) i wielofunkcyjnymi (MFP), OKI posiada teraz rozwiązania pozwalające spełniać określone potrzeby wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura

Firma Brother wprowadziła na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7057E to czarno-biała drukarka, skaner oraz kopiarka w atrakcyjnie wyglądającej, kompaktowej obudowie. Szybko powstające wydruki wysokiej jakości i niskie koszty użytkowania czynią z DCP-7057E znakomite rozwiązanie dla małych firm.

bizhub 215 – nowe uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne

Solidne, wielofunkcyjne urządzenie do druku monochromatycznego bizhub 215 w biurze pełni funkcję prawdziwego centrum łączności. Kopiuje i drukuje z prędkością 21 stron na minutę. Potrafi skanować w kolorze, wysyłać oraz odbierać faksy i jest przystosowane do obsługi formatu A4 i A3. Ze względu na niewielkie rozmiary zmieści się nawet w małym pomieszczeniu.

Rozwiązanie do rozproszonego inteligentnego wprowadzania danych

Lexmark International wprowadza Distributed Intelligent Capture Solutions, integrujące aplikację Lexmark Document Distributor+ z oprogramowaniem Brainware, co pozwoli klientom inteligentnie łączyć dokumenty i procesy biznesowe. Rozwiązanie sprawia, że informacje potrzebne pracownikom są zawsze dostępne, co pozwala na lepszą obsługę klienta.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.