Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie

Technologie

Informacje na temat najnowszych technologii zastosowanych (lub jeszcze nie) w urządzeniach i rozwiązaniach produkcyjnych, informacje na temat: badań i projektów naukowych, nowych produktów – maszyn, urządzeń, materiałów, systemów, programów.

MFP OKI MC362dn – wielofunkcyjność i prostota

Model MC362dn firmy OKI to najnowsza propozycja dla wszystkich, którzy chcą podnieść wydajność, efektywność i jakość kolorowego druku w swojej firmie. Łatwość obsługi, ergonomiczna obudowa i energooszczędność to doskonałe połączenie najbardziej pożądanych cech każdego wielofunkcyjnego urządzenia drukującego.

Canon imageFORMULA DR-C130 – wszechstronny kompaktowy skaner biznesowy

Jest już dostępny na terenie Europy w punktach sprzedaży firmy Canon i u wybranych dystrybutorów najnowszy produkt z serii biznesowych skanerów Canon imageFORMULA – DR-C130. Oferuje on łatwość obsługi i niezawodność w połączeniu z uniwersalnym oprogramowaniem, umożliwiającym m.in. bezpośrednie połączenie z chmurą. Prędkość skanowania: do 30 stron lub 60 obrazów na minutę, co znacząco zwiększa produktywność.

Ricoh Aficio MP 6002/MP 7502/MP 9002 – nowy wymiar personalizacji i bezpieczeństwa

Najnowsze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Ricoh Aficio MP 6002/MP 7502/MP 9002 to znakomite rozwiązanie dla firm, które wykonują duże ilości wydruków miesięcznie (20 tys. i więcej), wymagają ponadprzeciętnej prędkości i zależy im na zaawansowanej obróbce końcowej dokumentów.

Nowe produkty desktopowe dla sektora mikrobiznesu

Firma OKI Europe wprowadziła gamę nowych produktów zaprojektowanych tak, aby zaspokoić szczególne potrzeby rozwijającego się sektora mikrobiznesu. Dzięki dodaniu nowych produktów, wraz z kolorowymi i monochromatycznymi urządzeniami jedno- (SFP) i wielofunkcyjnymi (MFP), OKI posiada teraz rozwiązania pozwalające spełniać określone potrzeby wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura

Firma Brother wprowadziła na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7057E to czarno-biała drukarka, skaner oraz kopiarka w atrakcyjnie wyglądającej, kompaktowej obudowie. Szybko powstające wydruki wysokiej jakości i niskie koszty użytkowania czynią z DCP-7057E znakomite rozwiązanie dla małych firm.

bizhub 215 – nowe uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne

Solidne, wielofunkcyjne urządzenie do druku monochromatycznego bizhub 215 w biurze pełni funkcję prawdziwego centrum łączności. Kopiuje i drukuje z prędkością 21 stron na minutę. Potrafi skanować w kolorze, wysyłać oraz odbierać faksy i jest przystosowane do obsługi formatu A4 i A3. Ze względu na niewielkie rozmiary zmieści się nawet w małym pomieszczeniu.

Rozwiązanie do rozproszonego inteligentnego wprowadzania danych

Lexmark International wprowadza Distributed Intelligent Capture Solutions, integrujące aplikację Lexmark Document Distributor+ z oprogramowaniem Brainware, co pozwoli klientom inteligentnie łączyć dokumenty i procesy biznesowe. Rozwiązanie sprawia, że informacje potrzebne pracownikom są zawsze dostępne, co pozwala na lepszą obsługę klienta.

Małe drukarki Epsona dostępne dla użytkowników MAC-ów

Użytkownicy komputerów z systemem operacyjnym MAC OS 7.6-9.2, MAC OS X dla procesorów Intel i PowerPC mogą już w pełni skorzystać z możliwości druku na 4-kolorowej, atramentowej drukarce Epson L100 czy wielofunkcyjnej Epson L200. Obydwa urządzenia należą do nowej serii wyposażonej w zintegrowany systemem stałego zasilania w atrament.

Adobe Muse do projektowania stron internetowych

W maju firma Adobe wprowadziła na rynek oprogramowania Adobe Muse, które umożliwia projektantom tworzenie stron internetowych bez konieczności pisania kodu. Rozwiązanie Adobe Muse było dotychczas dostępne jako publiczna wersja beta. Dzięki niemu planowanie, projektowanie i publikowanie oryginalnych stron w standardzie HTML jest równie łatwe jak opracowywanie układów wydruku. Adobe Muse udostępnia strony główne, wbudowane narzędzia interaktywne i możliwość korzystania z ponad 400 czcionek WWW w bibliotece Adobe Typekit, dzięki czemu tworzenie wyjątkowych, profesjonalnych stron internetowych jest proste.

Druk zmiennych danych na potrzeby rynku reklamy

Rynek reklamowy szybko się zmienia. Coraz częściej akcje reklamowe szyte są na miarę potencjalnych klientów i kierowane do konkretnych odbiorców. Przygotowanie materiałów promocyjnych dla odbiorców znanych z imienia i nazwiska znacznie zwiększa skuteczność kampanii i obniża koszty. Do realizacji nowych wyzwań, produkcji materiałów w niewielkiej liczbie egzemplarzy i z krótkim terminem realizacji, świetnie nadaje się druk cyfrowy.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.