Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Targi interpack 2014 z nowym prezesem

Friedbert Klefenz, przewodniczący rady zarządzającej działu Packaging Technology w firmie Robert Bosch GmbH, w jawnym głosowaniu Rady Doradczej targów interpack 2014 wybrany został nowym prezesem interpacku.

Zmiany personalne w warszawskim oddziale Michale Huber Polska

Ewa Rajnsz objęła funkcję dyrektora ds. współpracy z klientami strategicznymi. Kierowała oddziałem warszawskim MHP niemalże od początku jego istnienia. Pracę z Huberem rozpoczęła we wrześniu 1994 r. i od tamtej pory oddział w Warszawie rozwijał się coraz prężniej.
Natomiast Robert Kuczera, w ramach pełnienia dotychczasowej funkcji dyrektora zespołu doradców technicznych, przejął również obowiązki dyrektora oddziału warszawskiego.

Reorganizacja HP

Vyomesh Joshi, IPG (Imaging and Printing Group) Executive Vice President w firmie HP, odszedł w efekcie „zmian organizacyjnych”. Joshiemu, który zakończył 31-letnią karierę w HP, przypisuje się zwiększenie przychodów działu z 19 miliardów dolarów US do 26. Działy IPG i PSG (Personal Systems Group) zostały połączone, a ich kierownictwo objął Todd Bradley, który od 2005 roku pełnił funkcję Executive Vice President PSG.

Nowy dyrektor sprzedaży w firmie Highcon

Od początku kwietnia Nigel Tracey zajmuje stanowisko International Sales Director w firmie Highcon Systems Ltd. Odpowiada za pozyskiwanie nowych partnerów na świecie i wspiera rozwój bazy klientów inwestujących w rozwiązania Euclid.

Nowy menedżer ds. rozwoju w firmie Meech

Firma Meech International podała do wiadomości, że Donald Lewis objął stanowisko Business Development Manager i odpowiada za rozwój oraz wparcie firmy Meech na nowych obszarach rynku.

Nowy prezes w firmie Presstek

Firma Presstek, Inc., dostawca rozwiązań do “cyfrowego offsetu”, ogłosiła, że Axel Thien został prezesem firmy na region EAMER: Europa, Afryka i Bliski Wschód.

Agnieszka Poczekaj managerem sprzedaży Pageflex

Polskim oddziałem firmy Pageflex, wkraczającej na nasz rynek, będzie zarządzać Agnieszka Poczekaj, manager sprzedaży produktów Pageflex w Europie Centralnej i Wschodniej. Ma ona duże doświadczenie w kierowaniu sprzedażą i w marketingu w branży poligraficznej.

Zmarł Leonard Cichocki

W dniu 18 marca 2012 roku w wieku 85 lat zmarł Leonard Cichocki, zasłużony drukarz, założyciel i współwłaściciel Zakładu Poligraficznego „Akcydens”. Uroczystość pogrzebowa odbyła się 28 marca w kościele św. Izydora w Markach.
Redakcja „Świata DRUKU” łączy się w smutku z synem i całą rodziną zmarłego.

Awans dyrektora handlowego RotaDyne Polska

W dniu 8 marca bieżącego roku, po dwóch latach pracy w firmie, Krzysztof Jasiński, dyrektor handlowy RotaDyne Polska, został awansowany na stanowisko CEE Sales Managera koncernu RotaDyne. Będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój firmy RotaDyne w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Nowy dyrektor zarządzający DirectSmile

Firma DirectSmile, dostarczająca wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone na rynek związany bezpośrednio z marketingiem crossmediowym, personalizacją oraz rozwiązaniami web-to-print, ma nowego dyrektora zarządzającego. Stanowisko Managing Directora objął Harry Raaphorst.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.