Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy zarząd manroland sheetfed

Firma, po mianowaniu w dniu 10 lutego Alfreda Rothlaendera szefem zarządu nowo powstałej spółki manroland sheetfed GmbH, ogłosiła listę pozostałych członków zarządu.

Nowy zarząd manroland web systems

Spółka manroland web systems GmbH przedstawiła nowy zarząd, w którego skład wchodzą: Uwe Lüders, Kuisle, Franz Gumpp, Dieter Betzmeier, dr Daniel Raffler, Dirk Rauh.

Nowy członek zarządu i wiceprezes ds. produkcji Koenig & Bauer AG

Od 1 kwietnia 2012 r. członkiem zarządu i nowym wiceprezesem ds. produkcji w firmie Koenig & Bauer AG będzie Michael Kummert. Przejmie obowiązki związane z produkcją od przewodniczącego zarządu Clausa Bolza-Schünemanna. Prócz nadzorowania dwóch głównych zakładów, produkujących maszyny arkuszowe i zwojowe – w Radebeul i Würzburgu, będzie zajmował się dalszą integracją krajowych i zagranicznych fabryk poszerzonej ostatnio sieci dostawców w ramach Grupy.

Alfred Rothlaender na czele manroland sheetfed systems GmbH

14 lutego br. Alfreda Rothlaendera mianowano szefem nowo powstałej spółki manroland sheetfed systems GmbH. Wyznaczony został przez Tonego Langleya, brytyjskiego inwestora, który przejął dział arkuszowych maszyn offsetowych firmy manroland.

Nowy menedżer w basysPrint

Hans Altenkirch został mianowany International Sales Managerem Screen Printing Solutions basysPrint. Na nowo utworzonym stanowisku jest odpowiedzialny za monitorowanie powstającej sieci sprzedaży Xeikon Prepress N.V. – ma poświęcić uwagę szczególnie wymaganiom stawianym przez rynek sitodruku. Do jego zadań należy przede wszystkim pozyskiwanie nowych, doświadczonych partnerów biznesowych z zakresu sitodruku oraz rozbudowa sieci sprzedaży bezpośredniej naświetlarek basysPrint.

Nowy dyrektor HR w Heidelbergu

Dr Rupert Felder (48) od 1 lutego obejmuje stanowisko dyrektora Human Resources (HR) w firmie Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Będzie odpowiadał przed dyrektorem zarządzającym firmy.

Zmiany w zarządzie Arctic Paper

Hans Karlander, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Arctic Paper SA, zdecydował się opuścić firmę i zmienić branżę na budowlaną. Karlander dołączył Arctic Paper sześć i pół roku temu, przez cały ten czas aktywnie przyczyniał się do rozwoju firmy. W ostatnich latach sprzedaż spółki wzrosła, pomimo trudnej sytuacji na rynku.

Nowy wiceprezes HP

Henry Gomez został nowym zastępcą CEO i CCO (Chief Communications Officer) i będzie odpowiadał przed Meg Whitman, prezesem i CEO firmy HP. Wejdzie również w skład zarządu HP.

Nowy szef sprzedaży w dziale wielkoformatowym Seiko Instruments

Seiko Instruments GmbH ma nowego pracownika w dziale drukarek wielkoformatowych. Frank Jänschke został szefem sprzedaży w zakresie wielkoformatowych systemów graficznych i inżynierskich, będzie odpowiedzialny za sprzedaż w krajach DACH (Niemcy – Deutschland, Austria, Szwajcaria – Confoederatio Helvetica) i krajach skandynawskich. Jego nowe obowiązki w Instruments Seiko to reorganizacja obszarów sprzedaży i stworzenie nowych, zorientowanych na klienta, strategii sprzedaży.

Ricoh Polska ma menedżera ds. systemów na papier ciągły

Ricoh Polska poszerza ofertę do druku produkcyjnego o cyfrowe systemy na papier ciągły. Za rozwój oferty i sprzedaż tego typu urządzeń drukujących i oprogramowania InfoPrint w Ricoh Polska odpowiedzialny będzie Jacek Kruciński, który objął stanowisko Business Development Managera Ricoh Production Printing.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.