Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy członek zarządu International Paper Company

Christopher E. Kubasik (51) 10 lipca wszedł do zarządu International Paper Company jako jego 11 członek. Jest wiceprzewodniczącym, prezesem i dyrektorem operacyjnym Lockheed Martin Corporation. Od stycznia 2013 będzie pełnił funkcję dyrektora wykonawczego w tej firmie. Wcześniej pełnił funkcje wicedyrektora wykonawczego (od września 2007 do grudnia 2009 roku) i wiceprezesa oraz dyrektora finansowego (od lutego 2001 do sierpnia 2007 roku) w tej firmie.

Zmarł inż. Karol Marzec

Firma Z.G. Colonel SA podała do wiadomości, że 29 lipca 2012 w wyniku następstw nieszczęśliwego wypadku zmarł inż. Karol Marzec, twórca i założyciel Drukarni Colonel, którą powołał do życia w 1991 roku. Znany był z szerokiej działalności społecznej i integracyjnej w środowisku poligraficznym. Pogrzeb odbędzie się 6 sierpnia o godz. 13.40 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Zmarł inż. Witold Kiwak

Firma Ferag Polska przekazała smutną wiadomość: po ciężkiej chorobie zmarł jej długoletni pracownik, inż. Witold Kiwak. Pożegnanie odbyło się 30 lipca w Warszawie na Cmentarzu Północnym.
Redakcja „Świata DRUKU” składa kondolencje rodzinie i współpracownikom Zmarłego.

Nowy prezes Pitney Bowes DMT

Firma Pitney Bowes Inc. ogłosiła, że z dniem 1 lipca Christoph Stehmann został mianowany prezesem działu technologii przesyłania dokumentów (Document Messaging Technologies – DMT) biznesu. Podlega Leslie Abi-Karam, która jest wiceprezesem wykonawczym firmy i prezesem Pitney Bowes Communications Solutions.

Organizacja CIP4 nagrodziła dyrektora technologii w firmie Agfa

Międzynarodowa organizacja działająca na rzecz integracji procesów prepress, press i postpress CIP4 podczas targów drupa 2012 przyznała swoją nagrodę Koenowi Van de Poel, dyrektorowi technologii w firmie Agfa Graphics N.V., za wkład w rozwój Adobe Job Definition Format (JDF). Otrzymał dożywotnie członkostwo w CIP4.

Zmiany w Radzie Nadzorczej Black Point SA

29 czerwca spółka Black Point poinformowała, że jej Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło decyzję o zmianach w składzie Rady Nadzorczej. Dotychczasowego przewodniczącego Leszka Jurasza i członka Piotra Kopydłowskiego zastąpią Szczepan Czyczerski i Waldemar Szewc.

Nowy wiceprezes ds. finansowych w firmie Henkel

Od 1 lipca 2012 obowiązki wiceprezesa ds. finansowych w firmie Henkel pełni Carsten Knobel. Zastąpił Lothara Steinebacha, który przeszedł na emeryturę po ponad 30 latach pracy w firmie.

Zmiana na stanowisku CEO firmy Goss

26 czerwca br. Goss International Corporation (Goss) poinformowała o zmianie w zarządzie. Richarda Nicholsa powołano na stanowisko prezesa firmy, ze skutkiem natychmiastowym. Zastąpił on Jochena Meissnera.

Nowa struktura zarządu Fujifilm

Fujifilm Holdings Corporation planuje zmiany personalne w firmie i w jej spółce operacyjnej Fujifilm Corporation. Zostanie wybrany nowy prezes i przewodniczący zarządu. Formalne nominacje na te stanowiska będą miały miejsce na radzie dyrektorów, 28 czerwca br., po 116. zwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Obecnie funkcję prezesa pełni Shigetaka Komori.

Nowy zarząd OZGrafu

W dniu 5 czerwca 2012 r. Rada Nadzorcza Olsztyńskich Zakładów Graficznych SA OZGraf, w związku z zakończoną kadencją poprzedniego zarządu, powołała nowy zarząd w składzie: Piotr Ciosk – prezes zarządu, Mirosław Jachemek – członek zarządu, dyrektor ds. produkcji, Piotr Dziadzio – członek zarządu, dyrektor ds. logistyki.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.