Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Dyrektor Sistrade Kawalerem Bractwa Gutenberga

Paulo Souto, dyrektor portugalskiej firmy Sistrade, świadczącej usługi inżynieryjne i konsultingowe dla branży poligraficznej na całym świecie, stał się członkiem Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga. Uroczystość odbyła się 21 maja w Poznaniu, a pasowania na Kawalera dokonał Kanclerz Bractwa Jacek Kuśmierczyk.

Wspomnienie o Wacławie Szelidze

Brać poligrafów polskich poniosła kolejną bolesną stratę. Po siedmioletnich zmaganiach z ciężką chorobą odszedł na zawsze kolega Wacław Szeliga. Wybitny fachowiec, lubiany przez młodzież nauczyciel, ceniony rzeczoznawca Polskiej Izby Druku, a jednocześnie niezwykle skromny człowiek, serdeczny kolega, zawsze chętny do współpracy i pomocy. Uczestnik i organizator wielu konferencji i sympozjów branżowych, członek Sądu Konkursowego MTP przyznającego złote medale wystawcom.

Nowy dyrektor sprzedaży i serwisu w firmie KBA CEE

Z początkiem kwietnia Grzegorz Szymczykowski objął stanowisko dyrektora sprzedaży i serwisu w firmie KBA CEE. Odpowiada za działania handlowe i obsługę serwisową klientów Koenig & Bauer z segmentu arkuszowego druku offsetowego, działających na obszarze Polski.

Nowy specjalista w polskim Fujifilm

W dniu 15 kwietnia do zespołu Fujifilm w Polsce dołączył Marek Czarnocki, obejmując stanowisko inżyniera serwisu w zachodniej części kraju.

Nowy CEO Inca Digital

Inca Digital ogłosiła 2 kwietnia, że dr John Mills zostaje mianowany CEO firmy ze skutkiem natychmiastowym. John Mills ma duże doświadczenie w opracowywaniu i komercjalizacji zaawansowanych technologii przemysłowych, szczególnie w dziedzinie technologii atramentowych i elektroniki organicznej.

Nowy prezes Papyrus Polska

W strukturze organizacyjnej regionu Europy Południowo-Wschodniej (SEE Cluster) firmy Papyrus zaszły zmiany. Z dniem 1 kwietnia stanowisko prezesa zarządu Papyrus Polska objął Erik Jassi – przeszedł z firmy Papyrus w Estonii, którą rozwinął od podstaw. Aktualnie na rynku estońskim Papyrus zajmuje pozycję lidera w segmencie graficznym.

Zmiana w zarządzie manroland web systems

Peter Kuisle, członek zarządu manroland web systems GmbH, odpowiedzialny za sprzedaż, serwis i marketing, 31 marca opuścił firmę. Przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Eurografica GmbH. W najbliższym czasie podejmie nowe wyzwanie w swojej karierze zawodowej. Odpowiedzialność za sprzedaż, serwis i marketing przejął dyrektor zarządzający Eckhard Hoerner-Marass (na zdjęciu).

Krzysztof Żarnotal nadal prezesem zarządu PWPW S.A.

W wyniku postępowania konkursowego prezesem zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. został jednogłośnie wybrany Krzysztof Żarnotal, który kieruje firmą od początku 2008 roku.

Zmiany personalne w firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe

W ostatnim czasie w firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe sp. z o.o. – która odpowiada za działalność grupy ABC/Allied na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej – zaszły zmiany personalne. Do kierowanego przez Konrada Lewandowskiego zespołu dołączyli: Paweł Kosiacki, który objął stanowisko koordynatora ds. wdrożeń, oraz Michał Brzychcyk i Tomasz Reczka, którzy wzmocnili dział handlowy.

Nowy szef działu badań i rozwoju w firmie Gallus

Od początku lutego br. Georg Riescher jest szefem działu badań i rozwoju działu etykiet w firmie Gallus. Poprzednio pracował jako szef działu systemów do produkcji gazetowej u jednego z wiodących niemieckich producentów maszyn zwojowych, wcześniej przez ponad 10 lat należąc do kadry zarządzającej tej samej firmy.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.