Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy prezes Epicor

Epicor Software Corporation, dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego, ogłosiła powołanie Josepha L. Cowana na prezesa i dyrektora generalnego. Zastąpi Perveza Qureshi’ego, który ustępuje, by realizować nowe przedsięwzięcia.

Zmarł prof. Andrzej Makowski

23 października, po długiej chorobie, zmarł w wieku 82 lat prof. Andrzej Makowski, wspaniały naukowiec i pedagog, związany z Wydziałem Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, współorganizator studiów poligraficznych.

Nowy przewodniczący Rady Nadzorczej KBA

Nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej firmy Koenig & Bauer został Heinz-Joachim Neubürger (na zdjęciu); jego poprzednik, Dieter Rampl, który przewodniczył Radzie od 2006 roku, z przyczyn osobistych zrezygnował z pełnionych funkcji 26 września.

Krzysztof Pućko szefem serwisu regionu Heidelberg Europa Środkowo-Wschodnia

Z dniem 1 października Krzysztof Pućko, dyrektor serwisu Heidelberg Polska Sp. z o.o. objął dodatkowo funkcję koordynatora i szefa serwisu całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Decyzja o powołaniu go na to odpowiedzialne stanowisko jest dowodem na wysoką ocenę jego kompetencji menedżerskich i zawodowych przez kierownictwo regionu.

Zmiany w organizacji Ligum Pol

Zarząd Ligum Pol wprowadził zmiany w strukturze organizacyjnej spółki. Od 1 października zaszły zmiany w działach handlu, logistyki i produkcji.

Epson: Krzysztof Modrzewski szefem sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich

Krzysztof Modrzewski jest od września br. National Sales Managerem dla Polski i krajów bałtyckich (Estonia, Litwa i Łotwa), odpowiada za całość działalności firmy Epson na tym obszarze.

Wybrano prezesa targów Ipex 2014

Informa Exhibitions poinformowała we wrześniu, że Patrick Martell, dyrektor generalny St Ives Group, brytyjskiej firmy oferującej rozwiązania marketingowe i wydawnicze, został mianowany prezesem targów Ipex 2014.

Jubileusz 50-lecia pracy zawodowej inż. poligrafa Mirosława Wieczorka

W sierpniu tego roku 50-lecie pracy zawodowej obchodził Mirosław Wieczorek, inżynier poligraf. Od 1997 roku do chwili obecnej związany z firmą Heidelberg Polska. Swoje ogromne doświadczenie wykorzystuje przy wsparciu technicznym działów sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń oferowanych w Polsce.

Odszedł Stanisław Szymański

Z żalem zawiadamiamy o śmierci Stanisława Szymańskiego, założyciela i wieloletniego prezesa firmy Reproserwis oraz dyrektora generalnego Miller Graphics Poland. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 18 września.

„Świat DRUKU” składa kondolencje rodzinie Zmarłego i jego współpracownikom z firmy Miller Graphics Poland

Zmiany w kierownictwie UPM Raflatac

Od 1 września funkcję wiceprezesa wykonawczego UPM Raflatac sprawuje Tapio Kolunsarka. Został on także członkiem Zespołu Wykonawczego Grupy UPM. Uprzednio zajmował stanowisko starszego wiceprezesa UPM Raflatac EMEA.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.