Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Piotr Góral kieruje Sun Chemical Sp. z o.o.

W dniu 1 lutego br. na czele polskiego oddziału Sun Chemical Sp. z o.o. stanął Piotr Góral, związany z firmą od 2001 roku. Podczas swojej wieloletniej pracy w Sun Chemical był odpowiedzialny za różne obszary działalności spółki.

Nowy CEO w firmie Xaar

Doug Edwards został nowym dyrektorem generalnym specjalizującej się w technologiach inkjetowych brytyjskiej firmy Xaar, przechodząc do niej z Eastman Kodak Company. Ian Dinwoodie, dotychczasowy CEO Xaar, udał się na zasłużoną emeryturę.

Nowy prezes Esko

Od początku roku prezesem firmy Esko jest Udo Panenka, dotychczasowy Senior Vice President for Global Sales & Marketing. Zastąpił on Carstena Knudsena, który zaoferował wsparcie firm Esko i Danaher w zakresie doradztwa.

Maciej Szymczyk nadal dyrektorem Muzeum Papiernictwa

W dniu 21 listopada Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę o powołaniu od 2015 r. nowego dyrektora Muzeum Papiernictwa, który będzie pełnił tę funkcję do końca 2022 roku. Jest nim dotychczasowy dyrektor, Maciej Szymczyk.

Zmiany w kierownictwie serwisu firmy KBA CEE

Z początkiem listopada funkcję Senior Service Managera w firmie KBA CEE objął Jacek Dąbrowski. Tym samym odpowiada on za wszystkie działania techniczno-serwisowe prowadzone przez nią na terenie Polski. Jest związany z firmą Koenig & Bauer od 2007 roku, a ze spółką KBA CEE od dwóch lat.

Marek Wypych dyrektorem ds. technicznych i serwisu Reprograf SA

Reprograf od jakiegoś czasu wprowadza intensywne procesy, mające przeobrazić firmę w czołowego i nowoczesnego dostawcę zaawansowanych rozwiązań dla poligrafii. Zmiany reorganizacyjne i restrukturyzacyjne mają na celu wprowadzenie tu zasad ładu proceduralnego, usprawnienie procesów realizowanych przez poszczególne działy przedsiębiorstwa – handlowy, logistyczny, księgowość, HR oraz serwisowo-techniczny. Za ten ostatni odpowiada od niedawna Marek Wypych.

Nowy dyrektor sprzedaży w Ricoh Polska

Mariusz Sagało został dyrektorem sprzedaży w Ricoh Polska. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii w obszarze sprzedaży bezpośredniej.

Stefan Jakucewicz profesorem Politechniki Warszawskiej

Na posiedzeniu senatu Politechniki Warszawskiej 17 września 2014 roku dr hab. inż. Stefan Jakucewicz został mianowany na stanowisko profesora nadzwyczajnego tejże uczelni. Nominacje wręczył rektor, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt. Prof. nzw. dr hab. inż. Stefan Jakucewicz jest pierwszym absolwentem Instytutu Poligrafii PW, którego mianowano na to stanowisko w macierzystej uczelni.

Zmiany w zarządzie działu produkcji etykiet obszaru EMEIA UPM Raflatac

Antti Jääskeläinen otrzymał stanowisko Senior Vice President w dziale produkcji etykiet dla państw EMEIA (Europa, Bliski Wschód, Indie i Afryka) firmy UPM Raflatac. Ma on bogate doświadczenie, jeśli chodzi o dostawy i zarządzanie przedsiębiorstwem.

Nowy dyrektor zarządzający firmy Xennia

Zarząd Xennia Technology Limited mianował Johna Andersona dyrektorem zarządzającym firmy z dniem 28 lipca 2014. Jego celem jest rozwój globalnej sprzedaży zaawansowanych cyfrowych drukarek inkjetowych, atramentowych do zadruku tekstyliów i rozwiązań do druku przemysłowego firmy Xennia.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.