Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Zespół Xerox z nową specjalistką PSG

Z początkiem grudnia Małgorzata Iwińska objęła stanowisko Strategic Accounts Manager GA w Xerox. Do jej obowiązków należy m.in. sprzedaż systemów produkcyjnych Xerox do sektora graficznego.
Zespół Xerox odpowiedzialny za rynek druku wielkoformatowego rozszerza się o nową specjalistkę, odpowiedzialną głównie za sprzedaż systemów produkcyjnych w rejonie południowo-zachodniej Polski. Małgorzata Iwińska ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i logistyce, zarządzała kontraktami zarówno zagranicznymi, jak i krajowymi. Specjalizuje się również w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży rozwiązań dla przemysłu graficznego.

Prezes Zortrax przedsiębiorcą roku EY

Firma Zortrax poinformowała, że CEO i założyciel firmy otrzymał tytuł Przedsiębiorcy Roku w kategorii „Nowy Biznes”, w konkursie organizowanym przez firmę doradczą EY. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla przedsiębiorców w Polsce, często nazywane „biznesowym Oscarem”. Rafał Tomasiak jest założycielem i CEO Zortrax. Pomysł na biznes powstał w 2011 r., gdy wraz z Marcinem Olchanowskim postanowił stworzyć drukarkę 3D, jakiej wówczas brakowało na rynku – urządzenie, które jest gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, łatwe w obsłudze, a jednocześnie gwarantujące wysoką jakość wydruku i niezawodność.

Ewa Ryczek w Reprografie

W ostatnim czasie do zespołu firmy Reprograf dołączyła Ewa Ryczek, która objęła stanowisko Regional Key Account Manager. Jest odpowiedzialna za rozwój sprzedaży produktów i usług na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Adam Miroński dołączył do zespołu DKS

W sierpniu zespół handlowy Graphic Arts, trójmiejskiej spółki DKS, wzmocnił się kadrowo. Do dołączył do niego Adam Miroński, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż na terenie województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego urządzeń produkcyjnych Konica Minolta (nowych i poleasingowych), urządzeń wielkoformatowych KIP, ploterów nanoekosolwentowych Europrinter, ploterów graficznych Canon, urządzeń introligatorskich (m.in. Duplo, Dumor) oraz oprogramowania dla drukarń cyfrowych (Key2Print, Mnumi).

Marcin Gąsiorowski w API Folie Polska

W ostatnich miesiącach do zespołu firmy API Folie Polska dołączył Marcin Gąsiorowski, który objął stanowisko Country Sales Managera i będzie odpowiedzialny za prowadzenie działu sprzedaży na terenie całego kraju. Plan rozwoju firmy zawiera również poszerzenie działu sprzedaży i działu wsparcia technicznego, stąd pierwszy krok i nowi ludzie w strukturach.

NEC Display Solutions tworzy nowy dział

Firma NEC Display Solutions Europe, chcąc wzmocnić międzynarodową infrastrukturę sprzedażową i bardziej skoncentrować się na kompleksowych rozwiązaniach dla klientów, utworzyła w swoich strukturach nowy dział – sprzedaży strategicznej i globalnej. Na szefa tego departamentu powołano Simona Jacksona, Senior Director.

Witold Niemiec dołączył do ABC/Allied Pressroom Products Europe

W połowie lipca br. Witold Niemiec, związany z branżą poligraficzną od kilkudziesięciu lat, objął stanowisko doradcy zarządu ds. kluczowych klientów w firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe. To kolejne tegoroczne wzmocnienie struktur personalnych firmy, która sukcesywnie zdobywa coraz większe udziały w rynku chemii drukarskiej stosowanej w technice offsetu arkuszowego – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Artur Cajler regionalnym menedżerem sprzedaży AVT

Z początkiem maja br. Artur Cajler objął stanowisko regionalnego menedżera sprzedaży AVT, odpowiedzialnego za rynki Polski, Czech i Słowacji. Swoimi działaniami ma wzmocnić pozycję firmy w tym regionie Europy, m.in. wspierając działania handlowe, prowadzone przez autoryzowanego partnera biznesowego AVT w naszym kraju – System P. Jednym z kluczowych zadań, jakie stawia przed sobą Artur Cajler, jest dalsza rozbudowa bazy polskich klientów AVT, wśród których są znaczące zakłady poligraficzne, specjalizujące się w produkcji etykiet i opakowań.

Adrian Życki w dziale inkjetowym Agfa Graphics

W ostatnim czasie struktury działu inkjetowego Agfa Graphics wzmocnił Adrian Życki. Objął stanowisko regionalnego szefa sprzedaży, odpowiedzialnego za opiekę handlową nad klientami firmy z Polski północnej. Adrian Życki jest związany z branżą poligraficzną – przede wszystkim w obszarach fleksografii i wielkoformatowego druku inkjetowego – od 2008 roku.

Dyrektor Paperhat Poland przejmuje zarządzanie niemieckim oddziałem firmy

Paperhat Group, międzynarodowa firma specjalizująca się w marketing print management, zdecydowała o połączeniu sił oddziałów polskiego i niemieckiego. Na czele Paperhat Poland i Paperhat Germany stanęła dyrektor zarządzająca Anna Przybylska.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.