Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nominacje w EFI

W firmie EFI miały miejsce dwie nominacje, których celem jest wzmocnienie zespołu zarządzającego i polepszenie pozycji spółki oraz dalszy jej rozwój. David Reeder został dyrektorem finansowym, a Marc Olin (na zdjęciu), dotychczasowy starszy wiceprezes i główny menedżer Productivity Software Group, od sierpnia 2013 tymczasowy dyrektor finansowy spółki, objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. operacyjnych. Na razie nie wiadomo, kto będzie zarzadzać Productivity Software Business.

Nowy prezes Samsung Electronics Polska

Samsung Electronics desygnował Hadriana Baumanna na prezesa polskiego oddziału spółki. Nowy szef Samsung Electronics Polska jest związany z koncernem od 20 lat. W 1994 r. rozpoczął pracę w biurze Samsung Electronics w Korei Południowej w działach zarządzania marką, marketingu i strategii. W 2002 roku przeniósł się do europejskiej centrali firmy w Londynie i jako szef zespołu przejął odpowiedzialność za zarządzanie marką.

Kinga Piecuch obejmuje stery SAP Polska

Z początkiem roku stanowisko prezesa zarządu SAP Polska objęła Kinga Piecuch. Wśród kluczowych zadań, jakie stawia przed sobą, będzie umacnianie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami oraz konsekwentne promowanie rozwiązań SAP wśród przedsiębiorstw poszukujących skutecznego wsparcia informatycznego wobec wyzwań rynkowych, przed którymi staje polska gospodarka.

Zmiany personalne w Oki

Od 1 stycznia 2014 roku polskim oddziałem Oki zarządza Marek Szczepański (na zdjęciu), który objął funkcję Managing Director. Na stanowisko Regional Vice President regionu CEE w Oki awansował Miroslav Tyburec. Po ponad 20 latach pracy Piotr Nowak żegna się z firmą Oki.

Jacek Kobyliński na czele sieci sprzedaży w ramach struktury CEE

Z początkiem 2014 roku Jacek Kobyliński, dyrektor zarządzający i wiceprezes Müller Martini Sp. z o.o., zaczął kierować siecią sprzedaży w ramach struktury CEE.

Peter Oswald z Mondi – CEO roku

Firma RISI ogłosiła 17 grudnia laureatów 2013 Pulp & Paper International Awards, które są wyróżnieniami honorującymi przywództwo, wizję, innowacyjność i osiągnięcia strategiczne w przemyśle pulpy i papieru. To jedyne międzynarodowe nagrody przyznawane w uznaniu zasług firm, producentów papieru i osobistości w tym sektorze.

Nowa CEO Durst Digital Technology

Z dniem 7 stycznia 2014 Barbara Schulz została CEO Durst Digital Technology GmbH (Lienz, Austria). W zarządzie Durst Phototechnik Digital Technology zastąpiła Klausa Schneidera, który zginął w wypadku wiosną ubiegłego roku.

Martin Schibitzki nowym managerem w firmie Epson

Martin Schibitzki jest od grudnia br. Channel Account Managerem, odpowiada za współpracę z sieciami handlu detalicznego. W produktowym portfolio Martina są projektory, drukarki, w tym z ITS (Ink Tank System – system stałego zasilania w atrament) oraz atramenty i papiery fotograficzne.

Bartosz Pilkowski nowym Country Managerem w Roland DG North Europe

W związku z umacnianiem swojej pozycji na rynku polskim, firma Roland DG North Europe powołała na stanowisku Country Managera Bartosza Pilkowskiego. Do jego głównych obowiązków będzie należało zarządzanie codziennymi działaniami i kontakt pomiędzy centralą w Danii a obecną strukturą dystrybucji w Polsce, prowadzenie sprzedaży, marketingu, rozwój kanałów partnerskich oraz dystrybucję produktów Roland DG w Polsce.

Prezes Chespy nagrodzony

Joachim Siekiera, prezes Chespy, zwyciężył w kategorii „usługi” w konkursie Przedsiębiorca Roku 2013, zorganizowanym przez Ernst & Young. Jury pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego wyłoniło finalistów, a następnie przyznało nagrody. Prezesa Chespy nagrodzono „za wytrwałość w pokonywaniu przeszkód i za skuteczny rozwój przedsiębiorstwa do pozycji lidera w produkcji klisz poligraficznych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz istotnego gracza na rynku farb i wykrojników w Polsce i w Europie”.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.