Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Prezes Polskiej Izby Druku buduje pomnik Reymonta

W Lipcach Reymontowskich 7 maja wmurowano kamień węgielny pod budowę pomnika Władysława Reymonta. Autorem projektu pomnika jest Maksymilian Biskupski. Przewodniczącym Społecznego Komitetu Budowy Pomnika jest Edward Dreszer, prezes Polskiej Izby Druku.

Nowa Dyrektor Marketingu Samsung Electronics Polska

W połowie maja do zespołu Samsung Electronics Polska dołączyła Anna Putts, obejmując stanowisko Head of Marketing. Raportując bezpośrednio do prezesa firmy Hadriana Baumanna, będzie odpowiadać za kompleksową komunikację i pozycjonowanie marki Samsung, w tym wprowadzanie nowych produktów na rynek, wsparcie sprzedaży i budowanie tzw. aspiracyjności marki.

Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga odznaczony

Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga Jacek Kuśmierczyk został odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.

Przemysław Arabski szefem działu inkjetowego Agfa Graphics

W kwietniu br. Przemysław Arabski, dotychczas pełniący funkcję regionalnego szef sprzedaży, objął stanowisko szefa działu inkjetowego Agfa Graphics w Polsce. Nadzoruje tym samym całość działań firmy, związanych ze sprzedażą i serwisowaniem jej rozwiązań wielkoformatowych z serii Anapurna i Jeti na terenie Polski.

Zmiany personalne w PIAP

22 maja w Warszawie odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, podczas którego wyłoniono nowy zarząd Izby i przedstawiono plan działań na 2014/2015 rok. Nowym prezesem PIAP został dotychczasowy jej wiceprezes, Tomasz Chwiłowicz z firmy Jaguar.

Nowy prezes Konica Minolta Business Solutions Europe

Ikuo (Indy) Nakagawa został prezesem Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. Zastąpi na tym stanowisku Kena Osugę, który kierował europejskim zarządem firmy przez ostatnie trzy lata. Osuga obejmie funkcję Chief Financial Officer w siedzibie głównej Konica Minolta, Konica Minolta Inc., w Tokio.

Smutna wiadomość

30 kwietnia zmarł ŚP. Wiesław Grabowski, wieloletni prezes Drukarni Dziełowej SA w Łodzi, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych, członek władz Polskiej Izby Druku. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 5 maja na cmentarzu rzymskokatolickim w Koluszkach.
To wielka strata dla łódzkiego środowiska poligrafów i całej naszej branży, przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i wszystkim, którzy znali Zmarłego
Redakcja „Świata DRUKU”

Wybrano nowe władze Polskiej Izby Druku

Na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Członków Polskiej Izby Druku, zorganizowanym w Warszawie 24 kwietnia 2014, wybrano nowe władze PID. Prezesem Izby ponownie został Edward Dreszer.

Nowy prezes Xerox Polska

Od 12 marca stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego Xerox Polska zajmuje Alex Remez. Przed rozpoczęciem pracy w Xerox pełnił szereg funkcji zarządczych związanych ze sprzedażą i logistyką w Izraelu i na Ukrainie. Przed objęciem stanowiska w Xerox Polska przez trzy lata zajmował analogiczne stanowisko w regionie Ukrainy i Kaukazu.

Zmiany w zarządzie manrolanda

W marcu firma manroland web systems podała, że Eckhard Hoerner-Marass przestał być członkiem jej zarządu. Od września 2012 r. odpowiadał on za rozwój firmy. Od 1 stycznia br. zarząd firmy stanowili Eckhard Hoerner-Marass, jako rzecznik zarządu, i Joern Gossé, na stanowisku dyrektora działu sprzedaży i serwisu. Eckharda Hoernera-Marassa zastąpił Uwe Lüders, prezes L. Possehl & Co, Joern Gossé pozostał przy dotychczasowej funkcji

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.