Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy dyrektor zarządzający firmy Xennia

Zarząd Xennia Technology Limited mianował Johna Andersona dyrektorem zarządzającym firmy z dniem 28 lipca 2014. Jego celem jest rozwój globalnej sprzedaży zaawansowanych cyfrowych drukarek inkjetowych, atramentowych do zadruku tekstyliów i rozwiązań do druku przemysłowego firmy Xennia.

Nowy prezes Fujitsu Polska

W lipcu na stanowisko dyrektora zarządzającego Fujitsu w regionie Europy Wschodniej oraz prezesa zarządu firmy w Polsce został powołany Marcin Olszewski. Odpowiada w pełni za biznes Fujitsu w Polsce, Czechach i Słowacji oraz na Węgrzech.

Nowy prezes Intergrafu

Od początku czerwca prezesem Intergrafu jest Francesc Hostench-Feu, który wcześniej kierował Gremi, Katalońskim Stowarzyszeniem Druku (Catalan Printing Association), Hiszpania. Na tegorocznym walnym zgromadzenia Intergrafu, które odbyło się w Barcelonie, Francesc Hostench-Feu po otrzymaniu nominacji podziękował Havardowi Grjotheimowi z norweskiego NHO Grafisk, który przewodniczył Intergrafowi w ciągu minionych sześciu lat.

Nowy CEO koncernu Stora Enso

Decyzją Rady Dyrektorów koncernu Stora Enso jej nowym CEO został 54-letni Karl-Henrik Sundström, pełniący obecnie funkcję wiceprezesa i szefa działu Printing & Living. Nowe stanowisko obejmie 1 sierpnia br., zastępując na nim Jouko Karvinena, który rozstaje się z firmą.

Nowy dystrybutor Durst w Polsce

Od targów Fespa Digital 2014 austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych Durst ma w naszym kraju nowego dystrybutora – firmę LFP Industrial Solutions Sp. z o.o., której prezesem jest Maciej Bizoń.

Nowy CIO firmy Heidelberg

Z początkiem maja Stefan Orbach objął funkcję dyrektora działu IT (CIO) firmy Heidelberger Druckmaschinen AG. Zastąpił na tym stanowisku Uwe Herolda, który postanowił opuścić firmę.

Prezes Polskiej Izby Druku buduje pomnik Reymonta

W Lipcach Reymontowskich 7 maja wmurowano kamień węgielny pod budowę pomnika Władysława Reymonta. Autorem projektu pomnika jest Maksymilian Biskupski. Przewodniczącym Społecznego Komitetu Budowy Pomnika jest Edward Dreszer, prezes Polskiej Izby Druku.

Nowa Dyrektor Marketingu Samsung Electronics Polska

W połowie maja do zespołu Samsung Electronics Polska dołączyła Anna Putts, obejmując stanowisko Head of Marketing. Raportując bezpośrednio do prezesa firmy Hadriana Baumanna, będzie odpowiadać za kompleksową komunikację i pozycjonowanie marki Samsung, w tym wprowadzanie nowych produktów na rynek, wsparcie sprzedaży i budowanie tzw. aspiracyjności marki.

Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga odznaczony

Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga Jacek Kuśmierczyk został odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.

Przemysław Arabski szefem działu inkjetowego Agfa Graphics

W kwietniu br. Przemysław Arabski, dotychczas pełniący funkcję regionalnego szef sprzedaży, objął stanowisko szefa działu inkjetowego Agfa Graphics w Polsce. Nadzoruje tym samym całość działań firmy, związanych ze sprzedażą i serwisowaniem jej rozwiązań wielkoformatowych z serii Anapurna i Jeti na terenie Polski.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.