Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy wiceprezes ds. kanału partnerskiego i dystrybucji Oki Europe

Do zespołu Oki Europe dołączył Thomas Seeber, który będzie rozwijał kanał sprzedaży firmy. Dotychczas Seeber pracował w Matica Technologies, gdzie zajmował stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej w dziale druku. Wcześniej piastował funkcje kierownicze w Samsung Electronics i Lexmark International.

Jacek Nieszczerzewicz w dziale handlowym KBA CEE

W połowie maja br. Jacek Nieszczerzewicz objął stanowisko regionalnego szefa sprzedaży w firmie KBA CEE. Odpowiada na nim za sprzedaż i bieżącą opiekę nad klientami z Polski centralnej i północno-wschodniej.

Marcin Mirowski dyrektorem łódzkiego oddziału DKS sp. z o.o.

W ostatnim czasie do grona pracowników firmy DKS sp. z o.o. dołączył Marcin Mirowski, od wielu lat związany z branżą poligraficzną. 1 kwietnia br. objął on stanowisko dyrektora jej łódzkiego oddziału – jednego z 11, jakie firma ma w kraju, powstałego z myślą o sprawnej obsłudze klientów z centralnej Polski, zajmującego się również wynajmem oraz dzierżawą kserokopiarek, a także udostępniającego serwis kopiarek.

Sato mianuje Tetsushi Kondo na szefa Sato w Europie

Firma Sato ogłosiła powołanie Tetsushi Kondo na szefa Grupy Sato w Europie. Pan Kondo będzie odpowiedzialny za prowadzenie działalności gospodarczej w Europie, koncentrując się na dostarczaniu end-to-end rozwiązań dla klientów paneuropejskich.

Satoshi Mochida nowym prezesem Komori

Pod koniec 2014 roku w firmie Komori nastąpiły istotne zmiany. Po raz pierwszy w historii funkcję jej prezesa objęła osoba spoza rodziny Komori (do której należy przedsiębiorstwo). Kierujący firmą Yoshiharu Komori przeszedł do rady nadzorczej, przekazując stanowisko prezesa w ręce Satoshi Mochida.

Zmiany personalne w 3M Poland

Firma 3M Poland poinformowała o zmianach personalnych na kluczowych stanowiskach firmy. Rok 2015 będzie dla przedsiębiorstwa intensywnym okresem, w którym firma wyznaczyła sobie ambitne cele biznesowe.

Zmiany w FRKP

Rada Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych poinformowała, że na posiedzeniu 29 stycznia br. powołała nowy Zarząd Fundacji.

Stanisław Stachowicz zakończył pracę dydaktyczną

4 marca br. w Zakładzie Technologii Poligraficznych IMiP WIP Politechniki Warszawskiej miała miejsce rodzinna uroczystość zakończenia pracy dydaktycznej dr. inż. Stanisława Stachowicza. Wydarzenie zorganizowali pracownicy ZTP IMiP PW i Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej, którego członkiem jest również Stanisław Stachowicz. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy ZTP, licznie przybyli koledzy z okresu studiów i przyjaciele.

Edward Dreszer w Radzie Konsultacyjnej

Edward Dreszer, prezes Polskiej Izby Druku i właściciel drukarni Lotos Poligrafia, został w lutym przyjęty w poczet członków Rady Konsultacyjnej Pracodawców Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Gratulujemy!

Zmiany w firmie Bobst Polska

Z początkiem stycznia 2015 roku doszło do istotnych zmian w firmie Bobst Polska. Robert Jurkiewicz objął stanowisko Head of Bobst Service Center CIS & Eastern Europe i tym samym zastąpił Alana-Rogera Jendly, który po wielu latach w firmie Bobst udał się na zasłużoną emeryturę. W związku z awansem Roberta Jurkiewicza do zespołu Bobst Polska dołączył Sławomir Koślicki obejmując stanowisko Local Sales Managera odpowiedzialnego za sprzedaż, na terenie całej Polski, maszyn dedykowanych tekturze falistej.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.