Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia
Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.
Zarząd Xennia Technology Limited mianował Johna Andersona dyrektorem zarządzającym firmy z dniem 28 lipca 2014. Jego celem jest rozwój globalnej sprzedaży zaawansowanych cyfrowych drukarek inkjetowych, atramentowych do zadruku tekstyliów i rozwiązań do druku przemysłowego firmy Xennia.
W lipcu na stanowisko dyrektora zarządzającego Fujitsu w regionie Europy Wschodniej oraz prezesa zarządu firmy w Polsce został powołany Marcin Olszewski. Odpowiada w pełni za biznes Fujitsu w Polsce, Czechach i Słowacji oraz na Węgrzech.
Od początku czerwca prezesem Intergrafu jest Francesc Hostench-Feu, który wcześniej kierował Gremi, Katalońskim Stowarzyszeniem Druku (Catalan Printing Association), Hiszpania. Na tegorocznym walnym zgromadzenia Intergrafu, które odbyło się w Barcelonie, Francesc Hostench-Feu po otrzymaniu nominacji podziękował Havardowi Grjotheimowi z norweskiego NHO Grafisk, który przewodniczył Intergrafowi w ciągu minionych sześciu lat.
Decyzją Rady Dyrektorów koncernu Stora Enso jej nowym CEO został 54-letni Karl-Henrik Sundström, pełniący obecnie funkcję wiceprezesa i szefa działu Printing & Living. Nowe stanowisko obejmie 1 sierpnia br., zastępując na nim Jouko Karvinena, który rozstaje się z firmą.
Od targów Fespa Digital 2014 austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych Durst ma w naszym kraju nowego dystrybutora – firmę LFP Industrial Solutions Sp. z o.o., której prezesem jest Maciej Bizoń.
Z początkiem maja Stefan Orbach objął funkcję dyrektora działu IT (CIO) firmy Heidelberger Druckmaschinen AG. Zastąpił na tym stanowisku Uwe Herolda, który postanowił opuścić firmę.
W Lipcach Reymontowskich 7 maja wmurowano kamień węgielny pod budowę pomnika Władysława Reymonta. Autorem projektu pomnika jest Maksymilian Biskupski. Przewodniczącym Społecznego Komitetu Budowy Pomnika jest Edward Dreszer, prezes Polskiej Izby Druku.
W połowie maja do zespołu Samsung Electronics Polska dołączyła Anna Putts, obejmując stanowisko Head of Marketing. Raportując bezpośrednio do prezesa firmy Hadriana Baumanna, będzie odpowiadać za kompleksową komunikację i pozycjonowanie marki Samsung, w tym wprowadzanie nowych produktów na rynek, wsparcie sprzedaży i budowanie tzw. aspiracyjności marki.
Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga Jacek Kuśmierczyk został odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.
W kwietniu br. Przemysław Arabski, dotychczas pełniący funkcję regionalnego szef sprzedaży, objął stanowisko szefa działu inkjetowego Agfa Graphics w Polsce. Nadzoruje tym samym całość działań firmy, związanych ze sprzedażą i serwisowaniem jej rozwiązań wielkoformatowych z serii Anapurna i Jeti na terenie Polski.
W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.
Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.
Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.
W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu
*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:
Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.
Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.
W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.
Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.